WWW 2.0 – Зручні web-сервіси другого покоління (випуск №7)

WWW 2.0 – Зручні web-сервіси другого покоління (випуск №7)

WHAT THE FONT? WhatTheFont – Пошук шрифту за шаблоном

Нещодавно до мене звернулися з дивною для мене проханням. Зі словами «Потрібен ось такий шрифт» мені показали непримітну картинку з якоюсь вивіскою. Будучи впевненим, що допитливі давно реалізували автоматичний сервіс, я погодився допомогти і не помилився. What The Font проковтує будь-яку ілюстрацію з текстом, розбиває її на символи і проводить аналіз, порівнюючи зі своєю базою заготовок. В результаті видається кілька варіантів шрифтів з процентними показниками збіги. А на випадок, якщо автоматика не спрацює, пропонується залишити заявку на спеціальному хелп-Деск і чекати відповіді від маніяків-дизайнерів.

SUSE STUDIO – Створюємо Linux-дистрибутив під себе

Онлайн-сервіс для створення свого власного Лінукса. В якості основи вибирається JeOS, openSUSE або SUSE Linux Enterprise, потім позначається набір софта, встановлюються різні настройки і конфігурації. А на виході ти отримуєш готовий дистрибутив в одному з декількох варіантів: звичайному ISO-образі, образі LiveCD, образі для віртуальних машин Xen VMware. І найсмачніше – такий дистрибутив можна забрендувати, поставивши свій логотип!

BUGMENOT

Найбільша підстава з боку сайту – попросити реєстрацію для того, щоб завантажити якийсь файл або відкрити статтю. Позбавити тебе від нудного заняття по створенню нікому непотрібного аккаунта допоможе сайт BugMeNot. Від тебе вимагається лише передати йому URL настирливого ресурсу, а той, якщо пощастить, поверне кілька пар логін-пароль. База складається такими ж, як і ти, користувачами системи, і на поточний момент може дійсно допомогти на більшості ресурсів. До речі, для ще більшої зручності я поставив собі спеціальний плагін для Firefox’а з цього ж ресурсу.

FINEREADER ONLINE – для розпізнавання тексту

Розпізнавати текст з відсканованого документа мені потрібно нечасто, але всякий раз, коли виникає така необхідність, доводиться витрачати багато часу на пошук дистрибутива Finereader’а, його закачування і установку. Тепер же, нарешті, можна скористатися онлайн-версією цього чудово продукту. Розпізнавання тексту здійснюється за допомогою тих же самих OCR-технологій, які використовуються в деськтопной версії програми. FineReader Online зберігає структуру відсканованих документів і дозволяє зберегти результат в Microsoft Word, Excel і інші формати. Удвічі приємно, що під час бета-тестування сервісу плату за використання ніхто з тебе не візьме, правда, розпізнати ти зможеш лише 10 сторінок в день.

GIVEAWAY OF THE DAY

Завжди приємно для гарної комерційної програми знайти безкоштовну альтернативу. Але погодься: ще приємніше отримати подарунок у вигляді ключика для улюбленого продукту. Якщо не зараховувати підгони з варезних порталів, тобто місце, де серійник можна отримати абсолютно легально – на сайті Giveaway of the day. Кожен день вибирається програма, з розробниками якої підписується угода, після чого вона стає доступною для закачування протягом 24-х годин. Чи не демка, не обмежений тріал, а ліцензійна зареєстрована версія, яку ти можеш використовувати абсолютно безкоштовно. Угощайся.

Ссылка на основную публикацию