WZ-111 моделі 5A новий досліджуваний китайський ТТ десятого рівня WoT

У з’являється новий важкий танк 10 рівня WZ-111-5A. Для того щоб відкрити його з WZ-111 model 1-4 необхідно буде заробити 205 000 одиниць досвіду. У підсумку по китайській гілки дослідження буде доступно два важких танка, 113 і WZ-111-5A. Давайте ж познайомимося з усіма наявними характеристиками і позитивними рисами нового топа.

Історичні факти WZ-111 model 5A

Це був важкий танк прототип, розроблений на початку 60-х років. Модель 111 представляє собою важкий танк проект, розроблений на основі структури радянського танка ІС, ИС2 і ИС3, а потім в якості аналога Т-10. З інших варіантів здійснення, розрізняється посиленою броні 111 передньої частини корпусу і вежі. Проект остаточно втратив своє значення, і в 1964 році роботи були припинені.

WZ-111 model 5A Тактико-технічні характеристики

Почнемо з характеристик, які визначають виживаність машини на полях рандома. Це важливий нюанс, особливо якщо мова йде про важких танках, призначених для продавлювання напрямків і танкованія шкоди. У цьому плані, WZ-111 model 5A виглядає дуже гідно. При цьому не варто звертати увагу на голі цифри, що показують товщину броні. Найбільш цікавим виглядає нахил бронепластин, які розташовані під дійсно грамотними кутами.

Розглядаючи лобову проекцію танка, вразливою виглядає тільки НЛД. Верхня лобова деталь і обтічна вежа буквально створені для того, щоб приймати рикошети і непробиття. Перейдемо до конкретних цифр. Отже, загальний запас міцності тяжа становить 2 200 одиниць, лобова частина корпуса захищена 140-міліметрової пластиною, розташованою під вельми непоганим кутом. Борти захищають листи, товщиною 120 мм, відповідно пробити танк в бік буде важко.

Потрібно відзначити, що швидкісні показники відверто радують. Машина впевнено розганяється до 50 км / год, впевнено «тримає» швидкість, має дивну для тяжа динамікою. Відповідно WZ-111 model 5A – це досить маневрений танк, здатний швидко змінювати напрямок атаки і повертатися для збиття захоплення з власної бази. Радіус огляду складає 400 метрів в базовій комплектації, що вважається класикою для важких танків 10-го рівня.

Відзначимо, що за результатами тестових випробувань, характеристики броні залишаться незмінними до релізу. Правки будуть, але вони торкнутися маневреності. Отже, двигун має питому потужність в 750 л. с, що в поєднанні з масою в 50 тонн дає порівняно непогане співвідношення. Завдяки цим показникам, WZ-111 model 5A відмінно розганяється і може рухатися задньої швидкістю в 15 км / год. Поворот шасі залишився на колишньому рівні (36 град / сек), але вежа стала обертатися повільніше: 26 град / сек.

Найбільш суттєві зміни торкнулися озброєння. WZ-111 model 5A оснащується 130-міліметровим знаряддям 59-130TA, якому додали показник бронепробітія бронебійним снарядом: 250 проти 244 мм. Кумулятивні боєприпаси здатні пробивати 340-міліметрову броню, як і планувалося раніше. Альфастрайк – 490 одиниць утрати, розкид: 3.9 на 100-метрову дистанцію. Час відомості складе 2.5 сек, проти 3, як планувалося раніше. Перезарядка «підросла» до 11.2 секунд, що негативно відбилося на ДПМ.

Якщо порівнювати «китайця» з легендарною грозою рандома ИС-7, WZ-111 model 5A виглядає більш привабливим в плані точності, відомості і розкиду знаряддя, однак, ці параметри однозначно вимагають поліпшення. Ключовим недоліком озброєння є очікувано некомфортні для китайських танків УВН, але після «приручення» тяжа, це прикре непорозуміння перестане бути критичною перешкодою.

Устаткування на WZ-111 model 5A

Установка додаткового обладнання допоможе нівелювати недоліки машини, удосконалити позитивні характеристики. З огляду на, що ми маємо справу з досить непоганим танком, що не будемо винаходити велосипед і скористаємося стандартним набором для ТТ. Устаткування для WZ-111 model 5A може бути наступним:

 1. Досилатель – виправляємо проблеми з ДПМ та перетворюємо танк в непоганого дамагера.
 2. Стабілізатор – підвищуємо точність і робимо більш продуктивними перестрілки на далеких дистанціях.
 3. Просветлёнка – підвищуємо радіус огляду до максимальних показників.

Відзначимо, що третій слот можна залишити для поліпшеної вентиляції, яка допоможе комплексно підвищити відразу кілька характеристик.

Спорядження WZ-111 model 5A

В цьому плані розробники е дають гравцям варіативності дій, тому завантажуємо звичний комплект витратних матеріалів:

 • Вогнегасник.
 • Аптечка.
 • Ремкомплект.

Єдиний нюанс: стандартний набір можна замінити преміумного аналогами. Деякі тестери рекомендують замінювати вогнегасник бонусними расходниками, отримуючи невеликий буст до базовими характеристиками техніки і вмінням екіпажу. Ми радимо поки утриматися від такого радикального обміну: можливо WZ-111 model 5A буде горіти як сухі дрова.

Перкі для екіпажу WZ-111 model 5A

Прокачуючи навички танкістів, можна також підвищити бойові показники машини. Головне, з розумом підходити до черговості вивчення перків. Під значною бронею WZ-111 model 5A розміщуються 4 члени екіпажу, тому рекомендуємо вивчати навички в такій послідовності:

Бронювання WZ-111 model 5A

У WZ-111 5A цілком гідний запас міцності, які дорівнює 2 200 одиницям. Показник не самий вражаючий на рівні, а й маленьким його назвати язик не повертається. Інтригуюче виглядають показники бронювання. Зокрема, лобова проекція корпусу може похвалитися 140-міліметрової бронеплита, розташованої під досить грамотним кутом. Товщина бортів 120 мм, з огляду на, що корпус прикритий екраном, рідний броні там буде близько 80 мм. Корми очікувано слабка – 60 мм. Броня вежі виглядає просто жахливо: лоб – 300 мм! Це дуже гідний показник. Бронювання боків становить 180 мм, при цьому плити мають непогані скоси і кути. Задню частину вежі захищає бронелистами товщиною 60 мм.

Повні значення бронювання WZ-111 model 5A представлені нижче:

Як грати на WZ-111 model 5A

Отже, ми виходимо в бій на топовом тяже, який володіє масою позитивних характеристик. Залишилося відповісти на питання, як грати на WZ-111 model 5A? І при цьому з максимальною користю використовувати наявні переваги. Зокрема, ми маємо справу з важким танком, який призначений для видавлювання противника на обраному напрямку.

Вибираючи в ангарі WZ-111 model 5A важливо розуміти, що нашим завданням є знаходження на першій лінії атаки, де потрібно зайняти вигідну позицію. Наприклад, намагаємося прикривати уразливий НЛД підставляючи противникам непробивну вежу.Відповідно для «китайця» найбільш комфортними є міські локації, де можна надійно сховатися від влучень артилерії і не звертати увагу на відверто слабкі УВН. Крім цього, через укриття потрібно виїжджати під правильним кутом, грамотно витанковивая шкоди бортами.

Потрапляючи на відкриті карти потрібно пам’ятати золоте правило: стояти на важкому танку в поле рівносильно відправлення в ангар. Тому намагаємося постійно переміщатися, попутно не забуваючи роздавати противнику шкоди. Тут залишається сподіватися тільки на броню корпусу і адекватна поведінка союзників. Пам’ятайте, що ефективно грати від рельєфу не вийде (знову ПВН), тому під час відліку відразу визначаємо напрямок атаки і шукаємо природні укриття на місцевості.

В цілому, WZ-111 model 5A є універсальним танком, який здатний переламати результат бою. «Китаєць» може спритно переміщатися по карті, виникаючи на найбільш небезпечних напрямках. Тому не забуваємо стежити за міні-картою і своєчасно реагуємо на зміну обстановки.

Короткий висновок WZ-111 model 5A

Перероблені ТТХ машини виглядають більш збалансованими. Бронепробітіе трохи вище середнього, цілком прийнятний шкоди, непогане зведення. Всі виправлення виглядають продуманими і цікавими, тому WZ-111 model 5A послужить гідним завершенням гілки розвитку китайських танків. В принципі, це буде непоганою альтернативою іншому топу: WZ-113. Однак для остаточних висновків потрібен час і обкатка нового танка в «Випадкових боях» на ігрових серверах.

Плюси і мінуси

В принципі, ми розглянули основні характеристики нової машини, тому можна отримати певне уявлення про сильні та слабкі сторони. Для повної ясності, підсумовуємо переваги і недоліки в окремі категорії.

плюси:

 • Чудові показники броні, особливо в лобовій проекції.
 • Відмінна альфа.
 • З натяжкою, але до переваг можна віднести і ДПМ.
 • Якісне бронепробітіе бронебійними і кумулятивними снарядами.
 • Прийнятний радіус огляду.
 • Характеристики маневреності і рухливості.

мінуси:

 • Відверто слабка точність знаряддя.
 • Хвороба «порад» і «китайців»: УВН -5 градусів.
 • Картонний НЛД, що є проблемою для тяжа 10-го рівня.

Як бачите, позитивних характеристик набагато більше, що визначає WZ-111 model 5A як відмінного представника свого рівня. Такий танк в умілих руках буде наводити страх на противника, благо для цього є необхідні характеристики.

Ссылка на основную публикацию