Xiaomi Mi Band 2 – огляд фітнес браслета, характеристики, відгуки

Продукція бренду Xiaomi користується серед споживачів досить високим попитом і затребуваністю. І дивного тут нічого немає, оскільки пропоновані виробником девайси органічно поєднують в собі надійність, функціональність, стильне виконання і цілком розумний цінник. Не стала винятком і чергова новинка компанії – мова йде про фітнес браслеті Xiaomi Mi Band 2, більш близьке знайомство з яким ми і підготували для вас в цьому матеріалі.

Дизайн і зручність

Конструкція цієї моделі в повній мірі повторює ту, яка була у попередника. Основа тут складова і включає в себе браслет з силікону, який доповнюється довгастим модулем, всередині якого і знаходяться всі електронні компоненти. Модуль знімний і при потребі до нього можна без проблем під’єднати браслет в іншому кольорі.

Кріплення модуля стало більш надійним, що виключає його випадання навіть при самому інтенсивному експлуатуванні. Що до габаритів, то вони стали трохи більш значними. Пов’язано це не тільки з появою екрану, але і доповненням у вигляді сенсорної кнопки, за допомогою якої і активується дисплей.
Екран пропонує цілком високі показники читабельності. Кордонів фактично не видно, що створює стійке відчуття того, що все знаходиться під склом це і є екран.

Саме скло досить міцне і надійне, можна не побоюватися, що воно трісне або лопне навіть при незначному ударі.

Пульсомір знайшлося місце знизу модуля, він доповнений двома діодами, які при активації загоряються зеленим кольором. На бічній грані розташовуються контакти для підключення зарядного блоку. Сам кабель для зарядки має роз’єм USB і не відрізняється особливою довжиною, що, втім, зовсім не критично. Ось так виглядає комплектація браслета при покупці:

Матеріал браслета став більш твердим. Покращився і якість кріплення, що позитивно позначається на періоді користування браслетом. Довжини його досить для безпроблемного охоплення практично будь-якої руки. Вага ж аксесуара в цілому досить незначний, тому навіть тривале його носіння не викликає і найменшого дискомфорту.

Програмне забезпечення

Як і раніше фітнес браслет бренду xiaomi mi band вимагає додаткової установки спеціалізованої утиліти Mi Fit для максимально повного використання всіх наявних у нього можливостей. Вона має Мультиплатформенне виконання і цілком може бути використана на мобільних пристроях з ОС Android і iOS.

Само по собі програма має поділ на три основні екрани. Перший відображає дані, що надходять з шагомера, втрачених при цьому калоріях, інформацію про вагу користувача, його пульсі і показниках сну. Наприклад ось так може виглядати денна активність:

Другий дає можливість підлаштувати під свої потреби будильник, активувати опцію повідомлень і задіяти синхронізацію з сервісом Google Fit.

Що ж стосовно третього екрану, то тут можлива настройка особистого профілю, в тому числі із зазначенням власної антропометрії, перегляд статистики за необхідний період, підключення фірмових ваг, а також виконання ряду інших, не менш корисних дій.

Пункт настройки робочих параметрів дає можливість активувати показ поточного часу при змаху пензлем, а також ті дані, які будуть відображатися на дисплеї. Що ще хотілося б відзначити, так це не найвища якість проведеної російської локалізації. Втім, проблема ця вирішується досить просто, та й виробник запевняє, що в найближчий час ніяких проблем з перекладом вже не буде.

Як управляти Mi Band 2

Управління цим девайсом здійснюється за допомогою дископодібного сенсора. Це більш ніж зручне і функціональне доповнення безпосередньо самого екрану – значно спрощується не тільки запуск системи, але і робота в ній.

Спочатку браслет налаштований на показ тільки після натискання кнопки. Його також можна запустити за рахунок помаху руки – точь-в-точь, як у попередньої моделі. Після цього екран активується і на ньому відображається поточний час. Варто сказати, що настройка для нього не потрібно – синхронізація зі смартфоном не викликає ні найменших нарікань. Для вибору інших показників потрібно ще раз натиснути на сенсор. На екрані з’явиться спеціальна анімація, що включає серце, кроки або ж батарейку, після чого трекер покаже інформацію щодо пройденої відстані, стану зарядки або ж витрачених калорій.

Сам процес управління досить простий і не вимагає звикання, чуйність сенсора на високому рівні, навіть за умови натискання на нього вологими руками. Радує і незрівнянно більша самостійність браслета – в цілому ряді ситуацій він цілком обходиться і без смартфона.

функціональність

В цілому функціонал браслета Xiaomi Mi Band 2 залишився без змін. Як і попередня модель, він отримав безліч позитивних відгуків за великий вибір опцій і зручність. Давайте поговоримо про кожну з опцій трохи більш докладно і докладно:

крокомір – ця модель трекера пропонує вдосконалену систему підрахунку пройденої відстані, що дає можливість отримати в кінці дня саме те значення, яке по максимуму наближене до реальності. Потрібно також відзначити, що тут не йдеться облік кроків внаслідок тряски при їзді в транспорті – виробник явно врахував проблеми устрою попереднього покоління;

Годинники – формат часу представлений в 24-х годинному відображенні. Незважаючи на невеликий розмір дисплея, ніяких проблем зі сприйняттям інформації не спостерігається, що дає можливість абсолютно безболісно відмовитися від звичайних годин;

пульсомір – кажучи про це аксесуар, жодним чином не варто порівнювати його зі спеціалізованими пристроями спортивної спрямованості. Більш точні результати можна отримати лише в стані спокою – час вимірювання становить близько 7-8 секунд з висновком підсумків прямо на екран;

режим бігу – потрібна додаткова активація у відповідній програмі. Всі вимірювання тут проходять в форматі онлайн, але дані надходять на смартфон, минаючи браслет;

моніторинг сну – Mi Band 2 цілком ефективно справляється і з контролем сну. В авторежимі проходить визначення початку сну і його закінчення, причому результати тут радують своєю точністю. Можливо також і побудова графіків, що відображають фази сну – швидку і повільну. Ця програма дозволяє провести настройку відразу декількох будильників – як для одноразового користування, так і для окремих днів тижня. Пробудження проходить за допомогою вібрації браслета;

повідомлення – ознайомлення користувача з різного роду подіями здійснюється за рахунок вібрації трекера і виведення на екран відповідних повідомлень. Вони можуть бути самими різними – надійшов дзвінок, нагадування про необхідність пройтися, якщо ви просиділи на одному місці понад годину, або ж інформація від будь-якого з додатків. Користувач може за своїм бажанням і вибором настроїти повідомлення з 5 різних додатків. Так, при вхідному дзвінку на дисплеї з’явиться трубка, якщо потрібна розминка для тіла – встає зі стільця і ​​йде людина, при інформуванні з боку додатка відобразиться абревіатура АРР.

Варто сказати, що в зв’язку з не найбільшим розміром екрану, відображення на ньому додаткових даних не представляється можливим. Не можна переглянути, хто саме вам телефонує або ж прочитати повідомлення, що надійшло. Та й з рядом інших функцій ситуація далеко не найкраща – управління аудіокомпозицій, розширення функціоналу за допомогою стороннього ПО та інше поки що не представляється можливим.

автономність

Виробник заявляє про 20 днями функціонування трекера без потреби його додаткової підзарядки. Варто сказати, що показник цей недалекий від реальності, що є безсумнівним плюсом. Втім, варто пам’ятати про те, що підсумковий період багато в чому обумовлений не тільки інтенсивністю задіяння браслета, але і тим, які саме додатки при цьому були активні і наскільки часто здійснювалася синхронізація зі смартфоном.

Але при будь-якому розкладі Mi Band 2 по праву утримує реноме одного з найбільш довгограючих фітнес браслетів серед усіх, які представлені сьогодні на ринку. Ємність його батареї становить 70 мАг, що значно перевершує той показник, який був у попередника.

Переваги та недоліки моделі

Що відносно достоїнств девайса, то можна відзначити соедов:

  • Доступний і демократичний цінник;
  • Висока якість виконання;
  • Зручність користування;
  • Безпечне носіння;
  • Розширений функціонал;
  • Тривалий термін користування без підзарядки.

Є й деякі недоліки, серед яких:

  • Не дуже точні вимірювання пульсу в активному режимі;
  • Деякі проблеми з локалізацією;
  • Проблематичність сприйняття інформації при яскравому освітленні.

Ссылка на основную публикацию