Youtube Red. Що таке Youtube Red

Керівництва по Youtube
05.12.2015

Добрий день, дорогі відвідувачі сайту. Сьогодні я хочу розповісти Вам про те, що таке Youtube Red і які переваги він дає. Дану функцію Youtube ввів ще місяць тому, але багатьом досі не ясно, що ж це таке. Давайте розбиратися.

Youtube Red дозволяє користувачам Youtube повністю прибрати рекламу зі своїх роликів, щоб вона не заважала перегляду. Але не за просто так, природно, а за певну суму, яка на даний момент дорівнює 9.99 доларам щомісяця.

Тобто, кажучи іншими словами, що таке Youtube Red, це – платна підписка, яка, по-перше, повністю прибирає рекламу з роликів, а по-друге, має ще парочкою переваг, на кшталт:

  1. Офлайновий режим, що дозволяє зберігати відео на своєму мобільному пристрої і дивитися їх без Інтернету. На комп’ютері все це можна зробити абсолютно безкоштовно за допомогою Download Master або Savefrom.net. До речі, якщо цікаво, то можете почитати про це мою статтю: як скачати музику з відео Youtube.
  2. Фоновий режим, за допомогою якого Ви зможете парувати музику на Youtube, навіть перебуваючи в якомусь додатку або вимкнувши екран свого пристрою. Досить зручно, на мій погляд.
  3. Ну і останнє – підписка Youtube Red відкриває безкоштовний доступ до Google Play музиці.

Читайте також:

На даний момент, функція Youtube Red діє тільки в одній країні – в США, і не відомо, коли її введуть в інших країнах, а особливо в СНД. Але, цікавим фактом є те, що якщо зайти в статистику свого облікового запису, то там буде знаходитися окремий пункт, в якому відображається дохід від Youtube Red. Це означає, що цю функцію можуть в будь-який момент ввести і у нас. Що ж, чекаємо-с. =)

Підключити функцію Ви згодом зможете двома способами:

Читайте також:

За посиланням . Якщо Ви зараз по ній перейдете, то швидше за все побачите наступний результат:

Природно, подібну картину так само побачать користувачі інших країн СНД.

За допомогою мобільного Youtube додатки.

Тепер Ви знаєте, що таке Youtube Red і навіщо він потрібен. Якщо коротко – то це проста платна підписка, за допомогою якої Ви можете прибрати набридливу рекламу на Youtube. Якщо у Вас є бажання – то можете почекати, поки її введуть у Вашій країні щоб, скажімо так – випробувати її “на справу”.

Але, особисто від себе скажу те, що я не бачу в ній особливого сенсу. Адже рекламу можна легко і просто прибрати і за допомогою безкоштовного розширення AbBlock, яке можна встановити на будь-який браузер і мобільний пристрій. У будь-якому випадку, вирішуйте самі, виходячи з Ваших особистих переваг.

Читайте також:

Сподобалася стаття? Тоді підпишіться на оновлення сайту. Зробити це можна за допомогою спеціальної форми підписки, яка знаходиться в правій частині сторінки.

Хочете заробляти на своїх відео на Youtube? Тоді читайте статтю про трьох найкращих медіамережі Youtube за посиланням: 3 кращі медіамережі Youtube.

Всім до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию