З чуток Netflix прослуховує на роль Цири білих актрис

Як ми пам’ятаємо, недавно з’ясувалося, що для телесеріалу «Відьмак» від Netflix на роль Цири шукають кольорову жінку, проте деякий час назад стало відомо, що це не так. Якщо вірити нещодавнім посту Reddit, який був підтверджений кількома різними модами під одним джерелом, кастинг зараз триває для таких персонажів, як Цири, і вони перебувають в пошуку акторів серед поляків. Згідно з інформацією, взятої з анонімного джерела, вони шукають «кавказьку / білу полячку» на роль більш юної Цири. «Після ґрунтовного вивчення, а також аналізу джерел, я впевнений, що це законно», – додав автор поста. «Я поділився новинами і обговорив їх з іншими модераторами, і на нашу спільну думку вони достовірні».
Цири

Модератори також сказали: «користувач, який надав цю інформацію, дав згоду на її поширення на сабреддіт, так що ми можемо вільно обговорювати це в даній темі. Частина інформації, використаної для перевірки справжності сказаного, прихована в цілях захисту особистості.

Ми знаємо, що це те, що цікавить користувачів, і ми використовували нашу позицію як модов, щоб перевірити інформацію для вас, тому ми відчували, що її слід дотримуватися.

Початковий звіт прийшов з просочившегося оголошення національного молодіжного театру і говорив наступне:

«Цири часто можна зустріти махають руками і в дворової одязі, ніж сидить в наряді на колінах у Королеви каланта, своєї бабусі. Поки нільфгаардци влаштовують різанину в Цинтре, а Цири стає сиротою, їй доводиться самостійно покинути континент. Вона ще не підозрює, що є прямим нащадком ельфійки Лари Дорріт … »

Йеннефер, Геральт і Цири

Проте, новини про пошук актриси на роль Цири підтверджені не були, а витоку не завжди є надійним джерелом інформації. На даний момент єдиним підтвердженим вибором залишається Генрі Кавілл, який зіграє Геральта з Рівії.

У всі сказане вище, і розказане раніше, не варто вірити сліпо, краще дочекатися офіційної заяви від шоураннер проекту. Зрозуміло, всі ми чекаємо прем’єру серіалу і переживаємо за те, хто зіграє легендарних героїв, але не варто забувати, що в даній ситуації від нас залежить не так вже й багато.

За попередніми даними прем’єра «Відьмака» від Netflix повинна відбудуться в 2019 році.

Ссылка на основную публикацию