З’явилися нові фан-постери «Месників 4», які не залишать Вас байдужими

Творці мегакруто фан-постерів до фільму «Месники 4» продовжують радувати шанувальників кіновсесвіту Марвел новими артами, які ніяк не гірше попередніх (хоча, мабуть, арт з прощанням Тоні Старка з вагітною Пеппер переплюнути вкрай складно). Тематика фан-постерів, які ми обговоримо сьогодні, не нова – «Смерть Таноса», і їх авторами, як і раніше, є BossLogic і Ultraraw26. Так, останній у всій красі зобразив Халка, що розриває божевільного титану голими руками. Саме такий художник бачить помста зеленого велетня за поразку в минулому битві, тепер у нього є можливість вбити воєначальника. Халк підбирається до Танос зі спини і просто відриває противнику голову. На постері видно, що сам божевільний титан ніяк не очікував подібного повороту.
Фан-постер фільму «Месники 4» від ultraraw26

Наступний постер був створений BossLogic, і демонструє він Керол Денверс, вона ж Капітан Марвел. Подейкують, що героїня зіграє найважливішу роль в майбутніх «Месники 4». Не виключено, що саме вона зможе здолати або навіть вбити божевільного титану. Згідно баченню художника, Капітан Марвел володіє енергією руйнування, і цілком можливо, що вона здатна змінювати хід історії. На постері також зображені головні предмети з Війни нескінченності: Громсекіра, Рукавичка Нескінченності, перший щит Капітана Америки та інші.

Фан-арт, створений художником BossLogic

Третій постер, автором якого є BossLogic, цілком можна приурочити не тільки до четвертої частини «Месників», а й до гри Spider-Man, розробленої для PS4, або ж до майбутнього кінофільму «Людина-павук 2: Далеко від дому».

Так, на зображенні ми бачимо Пітера Паркера в костюмі, який був винайдений Тоні Старком, в ньому є лапи з металу, що дозволяють персонажу не тільки візуально стати схожим на павука, а й забезпечують йому додаткові бойові здібності. Так як персонаж знайшов неймовірну популярність останнім часом, багато впевнені, що нова гра Spider-Man буде досить успішною і можливо навіть очолить хіт-паради по геймам 2018 року.

Фан-арт, створений художником BossLogic

В черговий раз нагадаємо, що навесні наступного року нас чекає прем’єра двох супергеройських фільмів – «Капітан Марвел» і «Месники 4», а вже влітку випустять «Людини-павука 2: Далеко від дому». Зараз складно сказати, який з цих фільмів буде найуспішнішим, але можна припустити, що кожна з трьох картин з легкістю переплюне більшість прем’єр наступного року.

Ссылка на основную публикацию