З’явилися нові кадри зі знімального майданчика фільму «Месники 4»

Ажіотаж навколо четвертої частини «Месників» зростає в геометричній прогресії з кожним новим днем, що й не дивно, адже кінцівка Війни нескінченності залишила більше запитань, ніж відповідей. І зовсім недавно у фанатів з’явилася чергова їжа для роздумів, так як в інтернеті з’явилися нові фотографії з кінофільму «Месники 4». Цікаво, що на знімках можна навіть помітити Соколиного ока, про долю якого так хвилювалися глядачі. У зйомках майбутнього сиквела Війни нескінченності були задіяні такі кіноактори, як: Пол Радд (грає Скотта Ленга / Людини-мурашки), Кріс Еванс (Капітан Америка) і Скарлетт Йоханссон (Чорна вдова).
Кадр із знімального майданчика фільму «Месники 4»
Кадр із знімального майданчика фільму «Месники 4»

Зараз складно судити про важливість сцен, в яких знялися вищеперелічені актори, але у фанатів з’явилися підстави для побудови теорій про те, як Скотту Ленг вдасться вибратися з Квантового світу, в який він потрапив в кінці кінострічки «Людина-мураха і Оса».

Кадр із знімального майданчика фільму «Месники 4»

Крім знімків, що просочилися в мережу з самих різних джерел, сам актор Джеремі Реннер, який зіграв Клінта Бартона / Соколиного ока, виклав в соцмережах фотографію зі знімального майданчика «Месників 4».

Нехай актор і не був задіяний в Війні нескінченності, в її продовженні для нього місце знайшлося. Реннер опублікував фото, на якому він зображений в образі Соколиного ока, він залишив під фото підпис про те, що йому приємно знову працювати зі своїми друзями з Марвел.

Кадр із знімального майданчика фільму «Месники 4»

Крім того, Марк Руффало (Халк / Халк) розповів трохи про те, що нас чекає в фіналі четвертої частини «Месників». Якщо вірити тому, що говорить актор, то картина як і раніше перебувати в стані динаміки, і весь час змінюється, причому не тільки окремі моменти, а й цілі сюжетні арки. Звідси висновок – у кінострічки поки немає чіткої кінцівки, або ж про це просто невідомо акторам. Не виключено, що так Marvel Studios намагається перестрахуватися, не допустивши витоку інформації до того, як фільм потрапить в прокат.

Кадр із знімального майданчика фільму «Месники 4»

У 2019 з невеликою перервою фанатів кіновсесвіту Marvel чекає прем’єра відразу трьох довгоочікуваних кінокартин: відразу в березні вийде «Капітан Марвел», слідом за ним на початку травня на великі екрани потраплять довгоочікувані «Месники 4» і в липні нас чекає прем’єра кінофільму «Людина павук: Далеко від дому ». Загалом, набираємося терпіння!

Ссылка на основную публикацию