З картинки в текст. Програма та онлайн сервіс для перекладу!

Стаття не зовсім актуальна, раджу скористатися більш. У ній розглянуто інша програма, яка набагато якісніше, ніж розглянута в цій статті. У цій статті розглянуто онлайн сервіс але він «впав». Тому я написав ще одну і набагато якісніше. Приємного читання.

Всім привіт. Сьогодні я хотів би поговорити про одну чудовій програмі по розпізнаванню тексту з картинки! Будемо вчитися нею користуватися. Так само розглянемо її аналог, але в режимі online. Але перш ніж вчитися, відповім на питання. Чим корисна така програма? А корисна вона тим, що заощадить ваш час і може бути нерви.

Наприклад, у вас є який-небудь роздрукований документ. Вам потрібно перенести текст з паперу в текстовий файл, наприклад в документ.docx (word). Ваші дії? Ви сідаєте за комп’ютер, відкриваєте Microsoft Word і починаєте набирати текст. А що якщо ви повільно друкуєте? Що тоді? Весь день сидіти ??? Ось для таких випадків і потрібна така програма. Вам всього лише потрібно завантажити відсканований текст в програму, а програма зробить всю рутинну роботу за вас. Чим поганий такий спосіб? Хіба що ви ніколи не навчитеся швидко друкувати.

Взагалі зацікавився я цим питанням зовсім недавно, коли сидів на парі англійської мови. Нас весь час змушують переводити який-небудь текст. Що все роблять? Всі лізуть в перекладач від Google ну і я від частини теж. Минулого парі мені якраз згадався один фільм, де хлопчисько купив таку програму. Назва фільму я не пам’ятаю, але з точки зору він старенький. Ну ось я і подумав: раз такі прийомчики були використані так давно, значить зараз – раз плюнути! Загалом, прийшов додому, сів за комп’ютер, вбив у Яндекс, прочитав, випробував і ось зараз вирішив написати цей пост.

Програма для розпізнання тексту з картинки

Давайте вже розглянемо цю програму. називається вона cuneiform. Для того, щоб завантажити тисніть.

Ось приклад розпізнання тексту:

Ось такі ось результати. Я пробував перенести текст з фотографії, але в підсумку багато косяків. Є ще онлайн сервіс, там з фотографії більш менш виходить, але про нього трохи пізніше.

Давайте коротко розкажу, як користуватися програмою. В принципі тут нічого складного немає. Потрібно тільки завантажити зображення в програму і натиснути на кнопочку розпізнання тексту.

З скріншота, який я зробив, все відразу стає ясно, що, куди натискати.

Насамперед завантажуємо зображення. Потім розмічаємо його і натискаємо на кнопку розпізнання тексту. Можна спробувати без розмітки. Потім просто зберегти. Все досить просто.

Програма не завжди розпізнає в кращій якості, тому обов’язково перевіряйте. Тепер давайте розглянемо онлайн сервіс для розпізнання тексту.

Онлайн сервіс для розпізнання тексту

Сервіс так і називається «Online Сервіс Розпізнавання Тексту». Ось адреса сайту: onlineocr.ru. Заходимо на сайт.

Вище на скріншоті показано, що навіщо натискати. Після завантаження з’явиться ще капча. Так само подано можливості. Давайте спробуємо перенести текст з будь-якої картинки.

Тиснемо на «Вибрати файл». Далі вибираємо зображення, яке вам необхідно розпізнати. Я зробив скріншот одній зі статей мого блогу, точніше його шматочок.

Далі тиснемо на «Завантажити». Зображення завантажиться, і ми проставляємо мову розпізнання і формат. Я залишаю як є. Потім вводимо капчу, яка висвітилася після завантаження зображення, і натискаємо «Розпізнати текст!».

І вуаля! Отримуємо текст, який можна скопіювати! Так само можна скачати исходник.

Текст хорошої якості. Але воно і зрозуміло, переклад то було зі скріншота. А що якщо з фотографії? Я спробував сфотографувати текст, який англійською мовою і перевести його. Давайте подивимося що з цього вийшло.

Як бачимо, все досить якісно. Намагайтеся робити знімки, щоб букви були чітко видні і тоді буде гарна якість.

До речі хороший спосіб для студентів-ледарів! Просто фотографуєте, заливаєте картинку на цей онлайн сервіс. Далі все просто. Копіюєте текст, заходите в google перекладач, вставляєте текст, переводите. І знову вуаля! Отримуємо російський переклад. Правда перекладач переведе криво. Нам залишиться тільки правильно сформулювати пропозицію і все.

На цьому все, підписуйтесь на мій блог, буду радий. Додавайтеся в друзі вконтакте. Пишіть, я відповім. Всім до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию