За допомогою програми AdvertApp можна заробляти реальні гроші

Тотальна експансія інтернету і бурхливий розвиток комп’ютерних технологій, в тому числі мобільних, сприяють появі перспективних можливостей для заробітку в Мережі. Далеко не всі способи вимагають від людини володіння спеціальними знаннями і навичками. Один з них – отримання доходу за допомогою смартфона з Android і спеціального софту AdvertApp (http://advertapp.ru/zarabotok-na-android.xhtml). Про його головні особливості і піде розповідь в цій статті.

Про програму

Мобільний додаток створено для просування софта на комерційних веб-майданчиках, серед яких Play Market і iTunes. Принцип роботи полягає в тому, що власники програмного забезпечення створюють оплачувані завдання, згідно з якими виконавець повинен залишити відгук про конкретний програмний продукт або завантажити його. За це він отримує заздалегідь встановлену суму. Так користувач AdvertApp може отримувати прибуток, а власник програмного забезпечення – законним шляхом просувати свою продукцію.

Що знадобиться для заробітку

Необхідний сам смартфон. Підійде саме звичайний пристрій з доступом до інтернету. Процесор з декількома ядрами, багато оперативної пам’яті і потужна відеокарта тут не знадобляться. AdvertApp поширюється абсолютно вільно. Знайти та завантажити його можна в Play Market. Відразу після установки у відповідному меню з’являться доступні завдання. Поруч з кожним вказана сума, яка належить виконавцю. Це досить скромний дохід, але його можна значно збільшити, скориставшись реферальной програмою. Вона дозволяє мати додатковий прибуток у вигляді десяти відсотків від суми, заробленої користувачами, які були залучені реферером.

Виведення коштів

Здійснюється на стільниковий і електронні гаманці (QIWI, «Гроші Mail.Ru», WebMoney, «Яндекс.Деньги» та інші). Передбачена можливість конвертації зароблених грошей в віртуальні валюти популярних ігор і додатків. Виведення грошей відбувається без затримок і будь-яких обмежень.

Особливості

AdvertApp має ряд переваг. Основні – можливість отримувати стабільний дохід і свіжу інформацію про новинки в світі мобільного софта. Це просте, зручне і вкрай популярний додаток. Статистика розробника, згідно з якою кількість користувачів програми перевищила три мільйони чоловік, наочно підтверджує цей факт.

Ссылка на основную публикацию