За що саме можна заробити більше срібло в World of Tanks

Уже познайомили танкістів з різними. Потребують вкладення грошей або без грошей, в цій статті розповімо за що саме нараховують більше ігрового срібла WoT.

Потреби срібла World of Tanks у грі

Срібло, одна з двох основних валют world of tanks, а також те, від чого залежить обслуговування техніки і комфорт гри в цілому. Срібло не вимагає реальних грошових вливань, на нього проводиться ремонт техніки, за нього купуються снаряди, обладнання, спорядження та нарешті, самі танки. Цілком природно з усього вищесказаного, що його завжди не вистачає і тому в статті будуть розписані основні моменти за які можна отримати більше срібла, ніж зазвичай.

Як підвищити прибутковість срібла в World of Tanks:

WoT існує вже досить довгий час і звичайно ж гравцям відомі деякі чинники і обкатані методики підвищення прибутковості, але через загальновідомості, інформація про них тут підніматися не буде. Про методиках підвищення рентабельності, тобто співвідношення витрат на ремонт, купівлю снарядів і спорядження і прибутку за бій, які будуть описані, деякі може бути чули, але все ж абсолютна більшість навіть не здогадується.

Всюдисущий або наш шибеник скрізь поспів

Ключ до успішного фарму срібла в world of tanks, полягає в першу чергу в активності гравця. Ви мало проявляєте активність на поле бою і вважаєте за краще спокійно відстояти весь бій, в тихому куточку, сподіваючись на перемогу? Не дивуйтеся тому, що ви зіграли в мінус, навіть якщо ваша команда перемогла. Для того щоб підвищувати свою прибутковість від фарма гравцеві необхідно встигати скрізь і всюди. Ви повинні стремить до того, щоб не одна важлива подія бою не пройшло без вашої участі.

Союзники наступають або тримають оборону на одному з флангів? Ви повинні бути там і прийняти, як можна більш діяльну участь в цьому. Атака застопорилася або фланг загруз в обороні? Постарайтеся перейти по карті, в місця більш жвавого зіткнення. Не намагайтеся настріляти, як можна більше шкоди лише на одному фланзі, а скоріше засвітився на всіх можливих напрямках конфлікту. Тривалий обмін снарядами, всього лише марна трата срібла. Ваш метод це 3-4 постріли і якнайшвидша зміна флангу. Постарайтеся не потрапити в таку ситуацію, коли ви не зможете сховатися з сектора ворожого огляду. Міняйте позицію, як можна частіше, але звичайно ж забуваючи при цьому про парочку результативних влучень.

Упор на пошкоджених противників

Дуже прибутковий і відносно простий метод, який можна коротко описати, як грайте в своє задоволення і стріляйте, як можна частіше. Високий дохід і стабільний плюс за підсумками будь-якого бою гарантований. Ви можете добивати танки противника, але це не забезпечить вам достатній дохід срібла WoT. Ви повинні прагнути до того, щоб кожен гравець противника не пішов без вашого снаряда завдав йому шкоди. Зовсім не обов’язково концентрувати вогонь на одному двох супротивників до переможного кінця. Один-два постріли і перемикайтеся на наступного, хай вашого недобитка добирають союзники. Деякі можуть заперечити, що як така тактика може бути прибутковою, адже ви витрачаєте багато снарядів стоять все той же срібло. Але точна наука статистика і багаторазово проведені досліди говорять про зворотну ситуацію в world of tanks, добиваючи ворогів, ви заробите набагато менше, ніж стріляючи по всіх можливих противників, при тому ж нанесеному утраті.

Захист в пріоритеті

Третій метод заробітку в WoT полягає в тому, що ваша база повинна бути для вас в пріоритеті. Якщо перед вами стоїть вибір захоплення ворожої бази, або збиті захоплення зі своєю, ви завжди повинні вибирати друге. Захищайте свою базу або зніміть окуляри захоплення з неї, це принесе вам подвійну кількість срібла. Головна деталь в цьому, в тому, що чим далі ви проїдете з моменту захоплення до його збиття, тим вище ваш прибуток. Взагалі пересування по полю бою в world of tanks, кілька недооцінене протягом уже тривалого періоду часу. Розробники гри розробили досить розумну систему штрафів і заохочень, для підвищення динаміки бою, що стосується всіх крім артилерії і ПТ-САУ. Таким чином, гравці простояли весь бій на одному місці, завжди отримають менше срібла при фарме, ніж ті, хто активно пересувався по полю бою.

ось три маловідомих, але досить дієвих методу підвищити кількість заробляє від фарма срібла. Не всі вірять в їх дієвість, але ви можете перевірити їх, і самі переконатися в тому, наскільки вони ефективні.

Ссылка на основную публикацию