Захист комп’ютера від вірусів SpyWare – Ad-Aware

Доброго времени суток дорогі читачі блогу. Ті хто в курсі оновлень блогу, вже напевно читали статтю про те з комп’ютера за допомогою AVZ. Сьогодні ми розглянемо, таке явище шкідливих програм, як SpyWare

Захист комп’ютера від вірусів – Spyware

SpyWare – це програма шпигун. Тобто, потрапляючи на ваш комп’ютер, програма виконує свої шпигунські функції, без вашого відома, згоди і участі.

існують різновиди SpyWareякі відрізняються лише своїм призначенням:

KeyloggersКлавіатурний шпигун. Несе величезну небезпеку, так як, його головне призначення, це зберігати і передавати логіни з паролями, обліковими записами, гаманців і т.д.

По суті, він фіксує ваші дії на клавіатурі, тому, якщо пароль, як наприклад в Веб мані довгий і Ви його копіюєте виділенням миші, то в цьому випадку клавіатурний шпигун безсилий.

Але він швидше за все зможе передати ваші поштові логін і пароль, це означає, що відновити пароль гаманця за допомогою вашої пошти, не складе труднощів.

Tracking SoftwareSpyWareякі призначені для різного моніторингу. Зустрічаються досить рідко.

Screen ScraperSpyWare які роблять скріншоти з монітора.

Remote Control Softwareшпигун, який використовується для забезпечення віддаленого доступу до комп’ютера. Один з найнебезпечніших видів SpyWare

Їх використовують виключно з метою розкрадання особистих даних. У разі потрапляння такого шпигуна в систему, є великий ризик втрати всіх даних, логінів паролів і т.п.

Рекомендується, не застосовувати до всіх сервісів і поштових скриньках один і той же пароль. Якщо Ви помітили, що вашим поштовою скринькою хтось скористався, то як можна швидше міняйте всі паролі і по можливості заблокуйте всі банківські картки, гаманці і т.д.

AdWareSpyWare 

Automatic Download SoftwareSpyWare встановлюють Вам різні програми, до речі в більшості випадків, це може бути Remote Control Software, завдяки якому Ви втрачаєте всіх логінів і паролів.

Це основні 6 різновидів SpyWareУ разі, якщо хакер вирішив роздобути Ваші особисті дані, то він швидше за все буде використовувати SpyWareу зв’язці.

наприклад Keyloggers + Screen Scraper Automatic Download Software + Remote Control Software. Тоді їх ефективність значно збільшується.

SpyWare можна вважати новим витком розвитку вірусів і іншої гидоти. До речі можливо це Вас втішить, але це не найстрашніше що може бути у Вас на комп’ютері

Якщо віруси постійно повинні розмножаться, псувати і заражати, то SpyWare більше призначений для більш тонкої і менш помітною роботи над Вашими даними.

Хоча зараз у більшості стоять останні версії антивірусів, мало хто знає про значущість деяких функцій, які автоматично блокують роботу SpyWare

Також зараз Ви запросто можете підхопити вірус який може відключити таку функцію в антивірусі і тоді з Вашим комп’ютером, можна буде робити все що завгодно.

Так що давайте позбавлятися від цієї нечисті, так як одне уявлення про те, що хтось може розпоряджатися Вашими даними наводить на страх і злість одночасно.

Чистку будемо проводити за допомогою прекрасної і безкоштовної програми Ad-Aware яка спеціалізується на SpyWare

Як захистити комп’ютер від вірусів – spyware

Для захисту комп’ютера від вірусів нам буде потрібно спеціальна утилитка. Викачуємо прямим посиланням звідси запускаємо інсталяційний файл. Натискаємо весь час далі, тільки після установки, коли з’явиться кнопка Finish, зніміть одну галочки, після чого натискаємо Finish.

Вся міць Ad-Aware в оновленнях, тому бажано, щоб було активне підключення до інтернету. тоді Ad-Aware успішно оновиться перед першим запуском.

Тепер запускаємо програму, тиснемо Closeа потім . Все програма відкрилася.


Більше ніяких налаштувань проводити не потрібно, просто натисніть на зелену кнопочку Scan SystemВсе перевірка пішла, до речі якщо після неї з’явиться таке вікно:

То просто приберіть галочку і підтвердіть натисканням“OK”.

Все ваша система перевірена а шпигуни виловлені, можете зітхнути з полегшенням. Тепер у вас в арсеналі з’явилася надійний захист від комп’ютерних вірусів.

Ссылка на основную публикацию