«Залізний кулак»: сили Коллін Уінг могли бути показані по-іншому

Незважаючи на те, що другий сезон «Залізного кулака», поряд з іншими проектами Marvel, які транслюються на Netflix, критикували за повільний розвиток сюжету, шоу стало більш динамічним до кінця сезону. Так, в кінці сезону сила Залізного кулака перейшла до коханої Денні Ренда Коллін Уінг, яку зіграла Джесіка Хенвік. Чому так сталося? Ренд прийшов до висновку, що сила лишком поглинула його, і порадив Коллін стати її носієм. Кулак Уінг і її катана засяяли яскравим білим світлом. Однак Хенвік каже, що так було не завжди. Виступаючи нещодавно на одному заході, Хенвік розповіла, що спочатку сили планували висловити іншим кольором.

Кадр із серіалу «Залізний кулак»

«Це було серйозне справа, це було дуже круто», – говорить Хенвік про отримання сили. «Вони трохи пограли з кольором, і навіть пробували рожевий».

«Я подумала: ви збираєтеся наділити Коллін Залізним кулаком і зробити його рожевим? Не можу сказати, що рожевий поганий, просто це не колір Коллін ».

На жаль, фанати більше не зможуть побачити, як Коллін використовує свої сили, у всякому разі, не на Netflix, так як потоковий сервіс вирішив скасувати серіал після двох сезонів.

Коли про закриття «Залізного кулака» тільки стало відомо, Фінн Джонс задумався про свою роль у проекті.

«Я обожнюю і поважаю всіх, хто брав участь у створенні даного шоу протягом двох сезонів», – писав актор. «Захищати найбільший місто в світі поряд з найталановитішими і чуйними людьми було привілеєм і радістю. Я радий, що ця подорож була і висловлюю подяку всім, хто підтримував ».

Кадр із серіалу «Залізний кулак»

У другому сезоні серіал тільки почав розгойдуватися і примудрився реабілітуватися в очах фанатів, так як нарешті битва за Ренд Ентерпрайзез залишилася в минулому. Денні з’їхався з Коллін і зіткнувся з масою труднощів, але він ніколи не переставав піклуватися про жителів Нью-Йорка і вирішив вийти на вулиці міста.

Кінцівка другого сезону і зовсім була інтригуючою, так як обіцяла отримання Дені Ренд нових сил, не менше фантастичних. Фанати розраховували, що в третьому сезоні Денні знову зустрітися з Коллін і, можливо, вони навіть помиряться, але тепер на це немає сенсу розраховувати.

А як ви ставитеся до того, що сила Залізного кулака перейшла до Коллін? Засмутило вас звістка про закриття шоу? Висловіть свою думку в коментарях нижче!

Ссылка на основную публикацию