Залишився тиждень на придбання EVEN 90 і Somua

Розробники нагадують, що на придбання танків EVEN 90 і Somua в преміальному магазині залишився всього тиждень. Однак, досить складно визначитися з тим, яку саме модель танк краще придбати.

Все, що об’єднує ці бронемашини – це французьке походження і восьмий рівень. Всі інші характеристики танків абсолютно різні.

Головною перевагою танка EVEN 90 є його непомітність. А якщо ви доповніть комплектацію камуфляжем або ж знайдете для себе вигідну позицію на карті, то противник точно не зможе просвітити танк оглядом.

Танк припаде до смаку тим, хто любить займати стратегічні позиції і брати основну відповідальність за перебіг бою на себе. Більш того, за допомогою техніки EVEN 90 можна не тільки вигідно маскуватися, а й успішно проводити відкриті атаки.

Навіть якщо в якості локації були обрані міські умови, танк покаже себе тільки з кращого боку. Потрібно буде грати від кола огляду і просвічувати відкритий простір, використовуючи власну непомітність і велику дистанцію.

Родзинкою бронетехніки є те, що це танк Фарм. Тому, гравцеві зовсім необов’язково буде завдавати шкоди власноруч, щоб заробити досвід.

Альтернативою може стати придбання восьмирівневого французького Somua SM. Цей важкий барабанщик вважається однією з найпотужніших машин в рамках гри.

Про французькі танки такого типу давно склався стійкий стереотип: це важка і дуже вибаглива техніка, з якою не кожен може впоратися. Однак, прихильників моделі менше від цього не стає.

Варто відзначити, що не тільки противникам буде важко захищатися від прицільного вогню цієї техніки, але і самому гравцеві доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб залишитися в бою і нанести необхідний шкоди. В таких умовах так і хочеться відправитися в саму гущу подій, особливо з огляду на показники мобільності.

Однак, зайвий драйв дуже часто закінчується швидким виходом в Ангар, адже бронювання у машини досить слабке. Хоча, чудові можливості таких танків все-таки того варті.

Однак, розробники все-таки вирішили виправити ситуацію і об’єднали в танку Somua SM все найкраще. Він став мобільним, маневреним, потужним і при цьому отримав відмінну броню.

Тепер в Somua SM геймери зможуть скористатися п’ятизарядним барабаном з високим показником пробиття, а також прокаченной захистом. З цим танком можна не боятися робити помилки і відправлятися на ризикові операції.

Нагадаємо, що Somua SM буде доступний в преміальному магазині тільки до дев’ятої ранку першого квітня, тоді як EVEN 90 буде доступний у продажу до дев’ятої ранку другого квітня. Тому користувачам пора визначитися між розвідником і ударником і скористатися унікальною пропозицією, щоб зробити танкові баталії ще більш яскравими і успішними.

Ссылка на основную публикацию