Заміна підшипника барабана пральної машини

Сьогодні поговоримо про те, як власними силами поміняти підшипник в пральній машині (в тому числі і в), а також як його вибрати. Підшипник – це сполучна ланка між барабаном і шківом. Без цієї деталі не може нормально функціонувати пральна машина.

Популярні види підшипників

На сьогоднішній день в сучасних машинках встановлюють два типи підшипників:

Найвищою якістю відрізняються пилозахисні пластикові підшипники. Головна особливість цього типу деталей складається в наявності двох шарів: пластикового і металевого. Це чудова надійний захист вашої машинки.

Купити підшипники для пральної машини можна в магазинах виробників. Тут не повинно виникнути складнощів. Правда, вартість таких «аксесуарів» досить висока. Якщо металеві підшипники можна купити за 10-50 у.о., то пластикові обійдуться вам від 45 у.о. і вище (для пральної машини Індезіт).

Звичайно ж, це орієнтовна ціна підшипника для пральної машини. Тільки ви повинні розуміти, що немає сенсу економити на цій деталі, адже потім вам доведеться в черговий раз викликати майстра. Приклад цього дешеві підшипники для пральних машин автомат.

Як правило, природний знос підшипника наступає через 5-6 років експлуатації агрегату. Якщо ця деталь вийшла з ладу раніше, то це явна ознака неправильної експлуатації пристрою.

Основні причини зносу підшипника:

ознаки поломки

Зверніть увагу на роботу вашого девайса. На поломку підшипників вказує сильний шум і гуркіт пристрою при віджиманні. Вперше почувши подібні звуки, негайно зупиніть машинку. Так ви зможете уникнути додаткових ушкоджень.

Досвід показує, що досить складно відремонтувати підшипники барабана пральної машини Bosch. Подібна поломка вимагає майстерності, певних знань і хороших навичок. Експерти радять вдатися до допомоги професіоналів, оскільки цей ремонт під силу далеко не кожному.

Якщо на вашій машинці встановлений китайський підшипник і виробник не змастив сальник, то готуйтеся до покупки нової деталі, оскільки вода вже потрапила в механізм і він почав іржавіти.

На жаль, вартість заміни підшипника пральної машини не фіксована особливо для вузьких пральних машин Bosch. Все залежить від складності поломки і від багатьох додаткових нюансів. З огляду на це, ціна заміни підшипника пральної машини може скласти від 30 у.о. і вище.

Заміна підшипника барабана пральної машини – це складний процес, що вимагає дотримання певної послідовності. Особливо для пральної машини Gorenje WS50Z. Якщо ви хочете освоїти елементарні правила цього процесу, то ви можете переглянути навчальне відео.

Заміна підшипника пральної машини повинна проводитися професіоналами, але деякі особистості воліють все робити власними силами.

Ссылка на основную публикацию