Заповнити форму в Outlook 2010.

У всіх версіях Outlook, починаючи з Outlook 2003 існує функція автозаповнення вводяться адрес електронної пошти, тобто Outlook при наборі імені або адреси електронної пошти пропонує відповідні варіанти зі списку адрес, набраних раніше. Цей список називається списком імен автозаповнення (Auto-Complete). В Outlook 2003/2007 список автозаповнення зберігався локально у файлі Outlook.NK2 (Докладніше тут). В результаті, при переході користувача на новий комп’ютер доводилося вручну копіювати файл з автозаповненням в його профіль, інакше користувач позбавляється можливості використовувати цю функцію. Звичайно, це завдання можна автоматизувати той чи інший спосіб (наприклад, за допомогою переміщуваного профілю, або самописного скрипта), але в будь-якому випадку це не дуже зручно.

В Outlook 2010 Microsoft вирішила змінити архітектуру механізму автозаповнення, Тепер список автозаповнення зберігається безпосередньо на сервері Exchange, а це означає, що він буде доступний з будь-якого комп’ютера з встановленим Outlook 2010 через під одного і того ж облікового запису Exchange (автозаповнення буде працювати в тому числі через OWA 2010). Контакти, відсутні в адресній книзі Outlook зберігаються в спеціальній папці з ім’ям Suggested contacts.

Обговоримо деякі аспекти управління автозаповненням в Outlook 2010 року.

Очищення кеш-пам’яті автозаповнення в Outlook 2010.

Очистити список автозаповнення можна прямо з інтерфейсу Outlook, для цього необхідно перейти в меню File->Options->mail і натиснути на кнопку Empty Auto-Complete List.

Цю ж операцію можна виконати, запустивши Outlook з параметром

outlook / cleanautocompletecache

Міграція кеша автозаповнення з Outlook 2007/2003 в Outlook 2010.

Наведемо сценарій, при якому необхідно перенести параметри автозаповнення в нову версію Outlook 2010 через старого клієнта. Нагадаю, що в старих клієнтів кеш автозаповнення зберігатися в файлі N2K. Процедура міграції в цьому випадку буде наступною:

 1. Знайдіть і скопіюйте файл Outlook.nk2 зі старого комп’ютера (C: \ Users \% username% \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Outlook) на новий в каталог:
  • для Windows 7 – C: \ Users \% username% \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Outlook,
  • для Windows XP – C: \ Documents and Settings \% username% \ Application Settings \ Microsoft \ Outlook
 2. На новому комп’ютері перейдіть в панель управління -> Mail -> Show Profiles. Переконайтеся, що ім’я профілю користувачів на новий одяг і на старій машині збігаються.
 3. У командному рядку виконайте команду

  Outlook.exe / importnk2

 4. В результаті виконання команди, дані зі старого файлу імпортуються в Outlook 2010 року (в прихований каталог поштової скриньки), а старий файл nk2 перейменує в outlook.nk2.old

Перенесення списку автозаповнення між користувачами Outlook 2010.

Розглянемо задачу переносу файлу заповнення між різними користувачами Outlook 2010. У попередніх версіях Outlook все було досить просто: існував файл Outlook.nk2, який можна було переносити від одного користувача до іншого. В Outlook 2010. також можна мігрувати кеш автозаповнення.

 1. На початковому комп’ютері, з якого необхідно здійснити перенесення знайдіть в каталозі C: \ Users \% username% \ AppData \ Local \ Microsoft \ Outlook \RoamCache файл з ім’ям Stream_Autocomplete_0_ {тут довга послідовність сиволов} .dat і скопіюйте його в аналогічний каталог іншого користувача.
Ссылка на основную публикацию