Запис дзвінків на Андроїд – кращі програми


Кращі програми для запису телефонних дзвінків

Якщо ви проводите співбесіду з рок-зірками, плануєте захід з людьми з роботи або просто потрібно, щоб ваші міркування під час мобільного розмови просто збереглися на цифрову стрічку, є багато програм, готових і очікують записи ваших дзвінків як в режимі реального часу, так і після натискання кнопки. Але як це зробити, як записати телефонну розмову на Андроїд?

Під час розмови може проскочити важлива інформація, яку вам не вдалося запам’ятати або навіть розчути і буде дуже зручно мати можливість прослухати запис ще раз.

Зверніть увагу

Кожна програма працює по-різному. Для деяких потрібні додаткові налаштування для запису, наприклад, підключення до онлайн-рекордера за допомогою настройки конференц-зв’язку на вашому мобільному телефоні.

Ось невеликий список найбільш популярних додатків для запису телефонних розмов на андроїд:

Automatic Call Recorder Pro

Одне з кращих функціональних додатків Automatic Call Recorder Pro – автоматичний авторекордер, який ви зможете налаштувати для всіх викликів або конкретних контактів в налаштуваннях програми. Просто встановіть його і забудьте, поки він записує дзвінки у фоновому режимі.

Додаток повністю автоматичне – завдяки характеру роботи операційної системи Android вам не потрібно натискати будь-які кнопки для запису дзвінків по мірі їх надходження і виходу. Однак варіант запису і збереження може варіюватися в залежності від моделі телефонів Android. Деякі пристрої блокують таку інтеграцію записи дзвінків і розробник рекомендує спробувати безкоштовну версію, перш ніж платити за програму, щоб переконатися, що вона працює коректно на вашій моделі телефону.

буде корисним

У додатку є багато налаштувань, які можна «покрутити», якщо воно не спрацює в перший раз, а також є деякі інші корисні властивості, такі як інтеграція з Dropbox і Google Диском, щоб спростити обмін файлами з друзями, родичами, ну або, наприклад , з адвокатом / юристом.

TapeACall Pro

Записуєте Ви виклики?

Так, записи дзвінків завжди можуть стати в нагоді

Ні, але планую почати записувати

Ні, адже без згоди співрозмовника дзвінок записувати заборонено

Свій варіант в коментарях

У додатку непримітне назву і середній інтерфейс, але, тим не менш, воно є надійною програмою записи дзвінків на Андроїд – найкраща програма, яка дає вам практично будь-яку можливість роботи з записаними розмовами, збереженими в MP3-файлах для простого налаштування і використовувати.

Під час дзвінків на екрані з’являється велика червона кнопка – вам потрібно натиснути на неї, а потім налаштувати конференц-зв’язок між вами, вашим контактом і серверами TapeACall Pro. Це досить легко зробити, докладні інструкції показані на сторінці додатка.

Зверніть увагу

Недоліком є ​​покупки в додатку і ціна передплати (близько $ 8 в рік), але якщо ви багато записуєте, це того варто. Натомість ви отримуєте необмежену запис, миттєві варіанти обміну, а всі ваші дзвінки можна безпечно зберегти в хмарі, щоб їх можна було відновити в будь-який час.

Call Recorder

Що стосується абсолютно безкоштовних опцій, то Call Recorder для Android максимально хороший, але вам доведеться миритися з деякими оголошеннями, періодично вискакують на екран. Щоб позбутися від реклами і отримати доступ до додаткових функцій (наприклад, синхронізації Dropbox), поновіть програму до платної версії.

Рекордер дзвінків простий в налаштуванні і в використанні, відмінно підтримує всі версії Андроїда, починаючи від v.4,1. Додатково розробник пропонує велику допомогу на сторінці додатка і власний веб-сайт програми, де постійно викладаються оновлення та обговорюються проблеми, що виникли.

Важливо знати

Як і у випадку з Automatic Call Recorder Pro, Call Recorder може інтегруватися безпосередньо в зухвалу систему Android, записуючи все автоматично без натискання кнопки, щоб не відволікати вас від важливих переговорів.

Call Recording

Call Recording – це програмне рішення, розроблене на основі служби транскрипції голосу, що дозволяє здійснювати запис розмови на Андроїд, і тому має вбудовану голосову транскрипцію, тобто дуже коректне розпізнавання людської мови.

Додаток відрізняється більшістю опцій, які можна подивитися в програмі записи дзвінків: підтримка вхідних і вихідних дзвінків, чистий і зручний інтерфейс, проста робота, плюс бонус у вигляді транскрипції. На розпізнавання голосових повідомлень виділено всього 20 хвилин запису в місяць, за більший доведеться платити додатково.

RMC: Android Call Recorder

RMC: Android Call Recorder є одним з найбільш універсальних програм для запису викликів в Play Маркеті. Додаток не тільки дозволяє записувати голосові виклики в форматах MP3 і WAV, але також підтримує інші формати, такі як AMR, MP4 і 3GP. Програма для запису телефонних розмов на Андроїд автоматично записує всі вхідні і вихідні дзвінки та дозволяє сортувати і виконувати пошук в журналах викликів.

RMC: Android Call Recorder також має вбудовану папку зберігання тимчасових файлів, яка запобігає випадкове видалення зареєстрованих викликів. Ви також можете налаштовувати і інші опції: канали записи (вибір між моно і стерео), частота дискретизації і швидкість передачі. додаток також підтримує інтеграцію з хмарами Dropbox і Google Диском.

Зверніть увагу

Додаток повністю безкоштовне та «живе» рекламою.

Call Recorder By Recorder Smart Apps

Із середнім рейтингом в 4.6 бала в Play Маркеті програма Recorder By Recorder Smart Apps є одним з найпопулярніших додатків для запису дзвінків в Гугл Маркеті і це неспроста.

Додаток для запису розмов для Андроїда записує і організовує всі вихідні і вхідні дзвінки. Ви можете або настроїти програму для автоматичного збереження викликів, або виставити опцію «питати кожного разу», коли виклик закінчується. Функція «попросити зберегти» допомагає зменшити кількість викликів, збережених на телефоні, і гарантує збереження тільки тих дзвінків, які дійсно важливі.

Хоча воно не підтримує хмарні сховища, додаток дозволяє вам обмінюватися записаними дзвінками через Dropbox, Google, Skype і т.д.

Важливо знати

Додаток в безкоштовному режимі працює з відображенням ненав’язливих оголошень, але існує про- версія, яка повністю видаляє рекламу.

Ссылка на основную публикацию