Заробіток на коментарях: як заробити реальні гроші?

Писати коментарі за гроші давно стало звичною справою. Заробіток на коментарях – це реальність сьогоднішнього дня. Адже в інтернеті все більш менш нормальні і грамотні коменти написані за певну плату. 

Невже ви думаєте, що кому то хочеться ось так просто сидіти і витрачати свій час, щоб розповісти про новий мобільний телефон. У вас наприклад є таке бажання? Не думаю. Коментувати можна статті на сайтах і блогах, залишати свою думку в соціальних мережах. Заробіток на коментарях, при правильному і відповідальний підхід, може приносити хороші гроші.

Повірте бажаючих купити хороший коментар дуже багато. Якщо ви вмієте грамотно викладати свої думки – обов’язково скористайтеся цим. Сьогодні ми поговоримо як заробити на коментарях і кому вони взагалі потрібні.

Так до речі, цей спосіб заробітку абсолютно не вимагає ніяких вкладень з вашого боку. Саме тому для новачка заробіток на коментарях – це просто знахідка. Можна спробувати свої сили в інтернеті і отримати гроші за коментарі. Але не думайте, що все так просто, тут теж є свої правила і особливості.

Ось кілька варіантів почати отримувати гроші за коментарі:

  • Зареєструватися на спеціальному сайті і виконувати завдання замовників.

Зрозуміло, що ідеальна схема – це поєднати два цих способу, щоб отримати максимальний дохід. Пропоную розібрати більш детально дані варіанти і зрозуміти, що підходить саме для вас.

Заробіток на коментарях на спеціальних сайтах, який вибрати?

Насправді вам вистачить і одного такого сайту, щоб почати заробляти. Не варто гнатися за всіма проектами, які дають можливість отримувати гроші за коментування. І ось чому. Як я вже говорив не все так просто. Якщо ви виконуєте завдання на спеціальному сайті, тут є певні умови написання коментарів. Адже замовнику потрібен тлумачний і грамотний текст.

Ось деякі з основних вимог:

  • Без граматичних і пунктуаційних помилок. У тому ж Word можна перевірити наявність або відсутність помилок в тексті.

Розібратися у всьому цьому досить просто, ось тільки доведеться кожен ваш коментар перевіряти і заточувати. Зате пам’ятайте, вам за це платять гроші, так що чуть чуть напружитися все таки варто.

Як приклад хочу порадити відмінний сайт Seosprint (виплатив вже більше 200 000 000 мільйонів гривень). Ціни там хороші і замовлень багато, вообщем роботи вистачає.

Щоб зареєструватися доведеться пройти невеликий тест на знання правил проекту. Пройдіть його, для початку читаємо прості правила (це швидко їх не багато), а потім відповідаємо на питання тесту. Після реєстрації, можна почати заробляти в той же день. Виведення грошей на Webmoney. Тим, хто ще не зареєстрував собі електронний гаманець в цій платіжній системі, раджу зробити це якомога швидше. Так як він потрібен кожному бажаючому почати заробляти гроші в інтернеті.

Пишемо коментарі в блогах і отримуємо гроші.

Цей спосіб по простіше буде. Вам не потрібно писати ніяких тестів і здавати іспитів. Також вважати символи і перевіряти унікальність немає необхідності. Більш того можна і парочку помилок зробити, їх мало хто перевіряє, повірте.

Зате є інший не менш значимий недолік. Вам потрібно знайти блоги, в яких проводяться конкурси на кращого коментатора. Зробити це звичайно ж можливо, ось тільки часу може піти пристойно. А далі все просто, потрібно бути активним, писати багато і в тему. Тоді в кінці місяця вас чекає винагорода. В середньому за перше місце можна заробити близько 500 гривень. Знаходимо парочку таких сайтів і починаємо їх коментувати.

Є кілька причин, за якими блогери готові платити за хороший коментар. Ось деякі з них:

  • Щоб отримати поблажливість від пошукових систем. Якщо є коментарі – значить сайт подобається користувачам, отже можуть підвищиться його позиції.
  • Нові коментарі – це додаткова інформація, яка може допомогти людям. А вони точно розкажуть про це своїм друзям, що збільшить відвідуваність сайту.
  • Є ті, хто читає все коменти до останнього і затримується на блозі дуже довго. Це дуже добре, тому що знову показує пошуковим системам, що сайт корисний.

З кожним днем ​​сайтів стає все більше, а це значить, що для охочого почати заробляти на коментарях завжди буде робота. Пробуйте свої сили в інтернеті, шукайте нові способи для заробітку і отримуйте гроші за свою працю.

Ссылка на основную публикацию