Заробіток на відео Youtube. Як заробити гроші на Youtube

Чи можна вести повноцінний заробіток на відео Youtube і як взагалі заробити гроші на Youtube? Цікаве питання, який потрібно розглянути більш докладно. В останнє десятиліття Інтернет став невід’ємною частиною життя багатьох людей, вони багато годин в день спілкуються, шукають корисну інформацію, а деякі навіть заробляють в ньому непогані гроші. Погодьтеся, сидіти вдома на м’якому стільці з чашкою кави в руці набагато приємніше, ніж “париться” в задушливому офісі або ще гірше, гарувати з ранку до вечора на заводі, отримуючи при цьому сміховинну зарплату?

У цій статті я детально розповім Вам, як здійснюється заробіток на відео Youtube. Хто не знає що це за сервіс, то пояснюю. Youtube – це найпопулярніший відеохостинг в Інтернеті, в якому вже чимала кількість людей заробляє гроші на партнерських програмах. А деякі і взагалі роблять на своєму каналі сотні і навіть тисячі доларів в день. Таких людей одиниці, але при бажанні і наявності вільного часу Ви теж зможете стільки заробляти!

Отже, що ж потрібно для цього?

Як заробити гроші на Youtube

Читайте також:

По-перше, Вам потрібно створити канал на Youtube, куди ви будете заливати свої відео. Щоб створити канал, перейдіть на youtube.com і натисніть спочатку на “Увійти“В правому верхньому кутку, а далі на напис”створіть акаунт“. У вікні, введіть свої ініціали, новий e-mail та іншу інформацію. У реєстрації каналу немає нічого складного, тому я думаю, що Ви самі розберетеся. Ось Вам стаття-керівництво про те, як зареєструватися на Youtube: Youtube. Реєстрація на сайті.

По-друге, після реєстрації потрібно подумати над тематикою каналу, тобто про що буде Ваш канал. Можливо, Ви любите багато подорожувати і знімати це на відеокамеру, або хочете поділитися своєю думкою на рахунок чогось, щоб його почув весь світ? У будь-якому випадку, тематика каналу повинна бути Вам цікава.

Коли визначитеся з тематикою каналу, можна приступити до зйомок відео. Тут головне не лінується, і намагатися заливати відео якомога частіше, хоча б раз на тиждень. Як позбутися від ліні, докладно описано в моїй статті “Як налаштувати себе на успіх”. Звичайно, цілком можливо одне з Ваших відео запрацює величезну популярність, і буде приносити по сотні тисяч переглядів в день, але виходячи з мого досвіду, таке трапляється дуже рідко. Через деякий час кількість переглядів і передплатників каналу зросте, і ви зможете отримати партнерку.

Партнерська програма буває двох видів: офіційна (від Youtube) і від сторонньої медіамережі.

Сторонні партнерські програми, за допомогою яких можна заробити гроші на Youtube

Офіційна партнерка від Youtube

Забирає собі 50% Вашого прибутку, тобто якщо Ви заробите 100 доларів, то 50 піде Youtube. Гроші з офіційною партнерки перераховуються на Ваш аккаунт Google Adsense, і досягнувши мінімальної суми виплати в розмірі ста доларів, можуть бути вислані чеком на Вашу адресу проживання. Заробіток на Adsense дещо відрізняється від заробітку в інших медіамережі, на кшталт WSP Partner Group, але все одно є досить високим. Щоб отримати офіційну партнерку, потрібно мати не менше 500 передплатників і 100000 переглядів.

Читайте також:

WSP You Media Partner

Посилання:

Це відмінна медіамережа, заснована в Україні, яка на відміну від офіційної партнерки, виплачує гроші на Webmoney, забираючи собі всього лише 30% Вашого прибутку. Щоб отримати партнерку від даної медіамережі, потрібно мати 200 передплатників і 10000 переглядів на місяць. Сам я отримав партнерську програму саме від цієї медіамережі, ніж цілком задоволений. Детально про неї я розповів в окремій статті, під назвою “YouPartnerWSP”.

SocialBlade

Посилання:

Непогана медіамережа, забирає собі 40% прибутку, гроші виплачує на платіжну систему PayPal. Якщо Ви живете в країнах СНД, то у Вас можуть виникнути проблеми з зняттям грошей з даного сервісу. Вам потрібно буде завести спеціальну картку і прив’язати її до аккаунту PayPal або перевести гроші за допомогою сторонніх обмінних сервісів на Webmoney.

Головна особливість цієї медіамережі в тому, що Ви можете подивитися статистику свого каналу (кількість передплатників, переглядів), дізнатися, скільки переглядів буде на каналі через, наприклад, рік і т.д. Зробити це можна, перейшовши за цим і ввівши в пошуковий рядок назва свого каналу.

Існує величезна кількість медіамереж, які дозволяють вести заробіток на відео Youtube, і які я не стану перераховувати в цій статті, бо це займе багато часу і сил. Я лише навів кілька прикладів медіамереж, які мені ближче до душі. Але, як говориться, яку саме вибрати – вирішувати вам.

Читайте також:

Наостанок побажаю Вам удачі в цій нелегкій справі. Головне не здаватися і йти вперед, рано чи пізно і Ви почнете заробляти великі суми на Youtube. Знімайте відео, вірте в себе і все вийде! Чи можна вести повноцінний заробіток на відео Youtube і чи можна заробити гроші на Youtube? Тепер я можу з упевненістю сказати – можна!

Раджу так само почитати статтю про те, скільки заробляють відеоблогери на Youtube.

Поки всім!

Ссылка на основную публикацию