Заробіток на введенні капчі, 5 кращих сайтів для роботи

Заробіток на введенні капчі – це один з популярних методів заробітку в інтернеті. Заробляти можна на спеціальних сайтах або за допомогою відповідних сервісів. А гроші легко виводяться в будь-який зручний момент на електронний гаманець. Щоб заробляти на капчі, слід розглянути основні питання.

Що таке captcha і для чого вона потрібна?

Капча являє собою зображення з текстовими символами і цифрами або набір зображень певної тематики: автомобілі, люди, вітрини і т.д. Це є перевіркою користувача: реальний він людина або бот (комп’ютер). Зустріти її можна на сайтах різного напрямку, наприклад, на файлообмінниках при спробі завантаження файлу.

Captcha виступає в ролі вимушеного заходу для захисту ресурсів від спаму або атаки ботів. Наприклад, якщо користувач спробує відправити велику кількість повідомлень за короткий проміжок часу в соціальній мережі ВКонтакте, то на екрані з’явиться капча.

У разі, якщо ці дії чинила людина, він зможе продовжити після введення капчі. Якщо ж за розсилкою варто програма, як правило, спрямована на поширення спаму, то капча зупинить бот-атаку і запобіжить шкідливу розсилку, адже боти не можуть самостійно вводити символи і букви.

Послуги з введення капчі підходять, наприклад, веб-майстрам, які активно використовують сео-софт, особливо Key Collector. Надмірна затребуваність в множині введенні капчі і стала основою для появи сайтів і сервісів, які комусь допомагають автоматизувати роботу по введенню капчі, а кому-то заробити на цьому.

Заробіток на капчі: плюси і мінуси

плюси

  1. Відсутність початкових вкладень. Сервіси, що надають подібний спосіб заробітку, забезпечують користувачів всім необхідним. Потрібен лише комп’ютер, доступ в інтернет і вільний час.
  2. Щоб заробляти на капчі немає необхідності в спеціальній освіті: потрібно лише вводити символи з картинки або вбирати картинки згідно заданої категорії.
  3. Сервіси і сайти, на яких можна заробити, мають простий і доступний інтерфейс, а впоратися з ним може як студент або школяр, так і доросла людина з початковим рівнем володіння комп’ютером.
  4. Вільний графік. Працювати можна по годині в день і один день в тиждень або цілодобово безперервно.

мінуси

  1. Невисокий рівень доходу, який підходить в основному школярам і студентам.
  2. Це механічна і рутинна робота, яка часто може швидко набриднути.

Скільки можна заробити на введенні капчі?

Час введення однієї капчи в середньому займає приблизно 7 сек. Виходячи з цих даних, за годину вводиться 514 капч. На різних сайтах пропонуються різні варіанти ставок, але всюди виконана робота оцінюється ставкою за 1000 введених капч. Ця ставка в основному варіюється в діапазоні від 0,15 $ до 2 $. В середньому за годину роботи заробіток складе ~ 1 $. З огляду на, що новачки рідко витримують більше 2-3 годин, то за один «робочий день» виходить ~ 2-3 $. Все залежить про обраного сайту і від завзятості.

Сайти і сервіси для заробітку на капчі

Конкуруючих сайтів і сервісів для заробітку на введенні капчі багато, і всі вони пропонують свої вигідні умови і мають ряд особливостей.

RuCaptcha

Це російськомовний сервіс, який зарекомендував себе, як №1 в рунеті. Даний сервіс працює з такими гаманцями, як: WebMoney, Qiwi, Bitcoin, Яндекс-гроші, а також висновок в якості поповнення мобільного телефону. Мінімальна ставка для виведення – 15 гривень, а заробіток залежить від складності капчи і часу доби (вночі заробіток вище).

2captcha

Сайт, який представляє собою англомовну версію RuCaptcha. Інтерфейс повністю схожий з російськомовним аналогом, але головною відмінністю є те, що вводити можна лише капчу з латинськими символами.

Socialink

Це не спеціалізований саме на введенні капчі сервіс. Проект спрямований на соціальний поступ, але для виконавців доступна можливість заробітку на введенні капчі, на розгадування якої дається лише 30 сек., А кількість капч обмежена. Щоб дізнатися про появу нових завдань слід включити спеціальні повідомлення в настройках системи.

MegaTypers

Американський сайт з більш високим рівнем оплати. Сайт може бути автоматично переведений за допомогою перекладача Google. Системи виплат і гаманці, з якими співпрацює сайт, представлені в доларах, а самі виплати здійснюються строго по понеділках, якщо на рахунку користувача не менше 3 $.

Kolotibablo

Один з найстаріших представників даної галузі. Введення символів з одного картинки оцінюється в 0.0005 $. Щоб вивести зароблені кошти необхідно розгадати не менше 500 капч. Хоч сервіс і модернізується, він важко переносить конкуренцію з більш сучасними сайтами за аналогічним видом доходу.

Мій відгук про заробіток на капчі

Це відмінний шанс заробити для новачків, школярів і студентів. Такий метод заробітку не принесе багатства, але стане підтвердженням того, що заробити в глобальній мережі цілком реально. Приблизно такий же заробіток за доходом доступний в додатку AdvertApp.

Ссылка на основную публикацию