Заробляємо на групі ВКонтакте за допомогою сервісу SmmBox


Заробляємо на групі ВКонтакте за допомогою сервісу SmmBox

Як ви наповнюєте контентом своє співтовариство Вконтакте? Шукаєте цікаві пости вручну, оцінюєте кількість лайків і репоста «на око», зберігаєте картинки на комп’ютер, а потім постите все це в свою групу. Іноді користуєтеся вбудованим у Вконтакте таймером відкладеного постінгу, щоб трохи відволіктися, сходити на тусовку або просто поспати – адже весь інший час займає пошук, оформлення та публікація нового контенту. І так кожного дня…

А може бути, ви освоїли спеціальні програми, що полегшують ці завдання? Одна збирає релевантні пости в популярних групах, інша може публікувати необмежену кількість матеріалів в заздалегідь заданий час. Робота йде вже трохи швидше, правда?

Нарешті ваше співтовариство виходить на самоокупність, але перші ж зароблені гроші ви віддаєте школо-адміністратору, який відтепер виконує всю цю брудну роботу за 100 гривень на годину.

На щастя, вищевикладене тепер можна забути, як страшний сон. Новий об’єднує функціонал всіх можливих програм і додатків для відбору, граббінг і автоматичної (в тому числі відкладеної у часі) публікації постів у Вконтакте.

Цей унікальний продукт, який не має аналогів, був розроблений російськими фахівцями за підтримки Вологодського Бізнес-інкубатора. За словами творців, вони самі витрачали купу часу на наповнення власних спільнот і страждали від неможливості автоматизувати багато дій. Так народилася ідея об’єднати всі необхідні адміністратору інструменти в одному продукті, який був би доступний широкому колу користувачів.

Почавши свій шлях в кінці 2013 року як скромне розширення для Google Chrome, сьогодні SmmBox – повноцінний хмарний сервіс, який дійсно спрощує життя тисячам адміністраторів дрібних і великих спільнот Вконтакте.

«Наша команда брала участь в Хакатони в місті Череповець. За 48 годин ми зробили прототип нашого продукту і зрозуміли, що у нас вийшла класна штука.

Ми хочемо, щоб SmmBox був простим, зручним і доступним інструментом. Ми не бажаємо робити монстра для корпоративних клієнтів. Наша мета – зробити масовий інструмент і максимально спростити роботу людям, які адмініструють паблік в соціальних мережах », – розповідають творці сервісу.

Давайте докладніше розглянемо всі можливості SmmBox, заявлені на офіційному сайті сервісу.

Пошук постів за критеріями

 • Пошук здійснюється у всіх спільнотах, що цікавить тематики або тільки в зазначених користувачем спільнотах.
 • Настроюється фільтр дозволяє відбирати пости потрібного формату – тобто з наявністю або відсутністю картинок, відео- та аудіофайлів, посилань, опитувань, прикріплених документів та ін.
 • Відібрані пости можна відсортувати за кількістю лайків, репоста і за датою публікації.
 • Система за бажанням адміністратора приховає з результатів пошуку пости, які він вже публікував у своєму співтоваристві раніше.
 • Також доступна опція «Не показувати пости, опубліковані користувачами».

відкладений постинг

На відміну від Вконтакте, який дозволяє настроїти таймер відкладеної публікації максимум для 50 постів, SmmBox дає можливість налаштувати для будь-якої кількості записів.

Більш того, тепер не потрібно вказувати дату і час публікації окремо для кожного поста. Інноваційна модель постинга за розкладом дозволяє один раз розпланувати годинник публікації протягом доби і згодом користуватися цим графіком постійно. Вам залишиться тільки вчасно знаходити нові записи, які будуть автоматично публікуватися за заданим розкладом.

Розширення для браузерів

дають можливість моментально перетворювати будь-який контент з будь-яких сайтів в запису і негайно постити їх в співтоваристві. Тільки уявіть: замість того, щоб красти контент в інших групах, де його вже бачили мільйони пользолвателей, можна завжди публікувати нову, «незасвічені» в соцмережах інформацію. Такої функції немає в жодній іншій програмі. Це справжнє “ноухау” SmmBox.

На даний момент доступні розширення для Google Chrome, Opera і Яндрекс.Браузера. Список постійно розширюється.

Накладення водяних знаків

Більше ніякого фотошопа і підготовки зображень! Один раз завантажте картинку або текст водяного знака в систему, і SmmBox сам ставитиме її на все зображення.

доброзичливий інтерфейс

Один із значних плюсів – дуже простий і по-справжньому інтуїтивний інтерфейс. Всі користувачі відзначають, що розбиратися в сервісі не потрібно взагалі! Все зрозуміло з перших секунд.

Наявність партнерської програми

За кожного запрошеного користувача можна отримати 2 безкоштовних дня користування сервісом, а 20% витрачених рефералами коштів перераховуються на рахунок запросив. Гроші можна вивести з системи або оплатити ними підписку.

Дуже демократичні ціни

 • Передбачено повнофункціональний пробний період для знайомства з сервісом.
 • Підписка на місяць коштує 399 руб. За цю суму найнятий адміністратор буде працювати на вас 4 дня.
 • Відразу 3 місяці користування сервісом можна купити за 599 руб. Якщо порахувати, то це всього 199 руб в місяць.
 • При підписці на півроку (999 руб), місяць обійдеться ще дешевше – всього 166 руб.

Переваги перед конкурентами

Продукт позиціонується як універсальний, найкращий і зручний в своїй ніші. І це не пусті слова. Шлях від пошуку контенту до публікації може займати всього кілька секунд.

 • Сам постинг здійснюється натисканням однієї єдиної кнопки.
 • Всі необхідні дії здійснюються за лічені хвилини і в межах одного інтерфейсу.

Розроблений «як для себе» людьми, не з чуток знайомими з темою адміністрування спільнот, SmmBox вийшов дійсно вдалим. Багато авторитетних блогерів та прості користувачі вже оцінили потужний функціонал і інтуїтивний інтерфейс, залишивши найкращі відгуки.

p.s. Зараз сервіс працює виключно з Вконтакте. Адаптована під Facefook версія готується до виходу найближчим часом.

Ссылка на основную публикацию