Заставка робочого столу Windows 7 з картинок Flickr або Picasa

Всім ми прекрасно знаємо, що в момент простою комп’ютера на екрані з’являється заставка. Хто робить її просто у вигляді чорного екрану, а кому-то подобається, коли замість заставки на екрані відображаються різноманітні фотографії або картинки, що зберігаються на жорсткому диску комп’ютера. Однак є невеликий секрет, який допоможе вам урізноманітнити заставку робочого столу Windows 7, полягає він у організації демонстрації зображень з таких популярних сервісів як Flickr або Picasa.

Для того щоб заставка робочого столу Windows 7 могла транслювати картинки їх Flickr в системі і сервісі є всі необхідні інструменти. Як відомо, сервіс Flickr надає своїм користувачам можливість переглядати фото по RSS-каналу, однак для його інтеграції, щоб змінити заставку Windows 7 в системі повинна бути встановлена ​​спеціальна екранна заставка, яка для своєї роботи може використовувати дані отримані з RSS-каналу.

Втім, такий же спосіб відображення заставки на комп’ютері Windows 7 працює і популярним фото хостингом Picasa. Але в цьому випадку, встановлювати в систему додаткових скрінсейвер не буде потрібно. Справа в тому, що безкоштовний каталогізатор Picasa вже має в своєму наборі скрінсейвер, який інтегрується в операційну систему при установці програми. З цієї причини ми докладніше зупинимося саме на фотохостингу від Google і докладно розповімо вам, як поставити заставку Windows 7 з картинок Picasa.

Заставка з картинок Picasa

Скачайте фото-каталогізатор з сайту розробника програми. Для цього перейдіть за посиланням picasa.google.com і клацніть на кнопці “Завантажити Picasa”.

Збережіть інсталяційний файл у себе на комп’ютері і потім інсталюйте програму. У момент установки каталогізатора не забудьте вчасно відключити непотрібні вам настройки. Звичайно якщо ви не плануєте по повній використовувати цю програму.

Після того, як програма буде повністю встановлена ​​і налаштована, клікніть правою клавішею миші по вільному місцю на робочому столі і в розпочатому контекстом меню виберіть пункт “Персоналізація”.

У вікні, клацніть в правому нижньому кутку по значку “Заставка”, щоб активувати її налаштування. Далі у вікні, розкрийте список “Заставка” і виберіть рядок з написом “Google Photo Screensaver”, після чого клацніть по “Параметри”.

На екрані вашого монітора з’явиться ще одне вікно з настройками джерела, з якого будуть братися, і транслюватиметься зображення: директорії зазначені в програмі Picasa, веб-альбоми сервісу, і папки з зображеннями зберігаються на вашому жорсткому диску. Всі ці джерела можна налаштовувати. Сподіваємося суть налаштувань зрозуміла.

Але, ми ж з вами не завантажували фотографії на фото хостинг Google, тому урізноманітнити заставку поки нічим. Знімаємо всі галочки з чекбоксів у вікні “Параметри заставки” і залишаємо тільки одну, як показано на малюнку.

Потім натискаємо на кнопку “Налаштувати”, щоб вказати загальнодоступні сайти з фотографіями у форматі RSS 2.0. Варто відзначити, що можна вказати не один, а відразу кілька rss-каналів Flickr. Клацніть по “Ок”.

Ось і все, тепер ваша заставка робочого столу Windows 7 придбаний не колишню різноманітність.

P.S. Наведений в даному прикладі скрінсейвер програми Picasa може довантажувати тільки двадцять фотографій. Якщо цього вам недостатньо, то аналогічним алгоритмом можна налаштувати будь-яку іншу програму заставку, яка підтримує трансляцію по RSS.

І ще одне, аналогічним чином налаштовується заставка і для операційної системи Windows 8 і Vista.

Ссылка на основную публикацию