Зависає splinter cell blacklist

Багато користувач персонального комп’ютера задають питання, чому зависає гра на комп’ютері, і що потрібно робити, щоб усунути цю проблему, тому якщо у вас зависає гра splinter cell blacklist, то вам тоді сюди з цієї інструкції ви дізнаєтеся відповідь на своє питання.

Якщо на вашому комп’ютері зависає гра splinter cell blacklist, то значить, вашому комп’ютеру нахапає потужності, що ж це може бути – це нестача продуктивності процесора, нестача потужності вашої відеокарти, нестача обсягу оперативної пам’яті.
Як же можна зробити, щоб гра splinter cell blacklist не зависає, все дуже просто потрібно змінити налаштування гри.
Щоб змінити налаштування гри splinter cell blacklist, вам потрібно на своєму комп’ютері запустити гру splinter cell blacklist, потім натиснути на клавішу «Esc», після чого ви потрапите в меню паузи, в якому вам потрібно буде вибрати розділ «Параметри».

Коли ви оберете розділ «Параметри», на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій вам потрібно буде перейти в розділ «Параметри відео».

Коли ви перейдете в розділ «Параметри відео», на вашому комп’ютері відкриється наступний розділ, в якому вам потрібно буде вибрати пункт «доп. параметри ».

Коли ви оберете пункт «доп. параметри », на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ви побачите налаштування для гри splinter cell blacklist.
Тепер ми зможемо змінити налаштування гри по продуктивності нашого комп’ютера.
Зверніть увагу: де вам в першу чергу потрібно змінити налаштування для даної гри – Фільтрація текстур, даний параметр краще вимкнути, так як він вимагає хорошої продуктивності вашої відеокарти і вашого процесора.
Далі у нас також важливим параметром, який також впливає на продуктивність нашої відеокарти – це параметр «згладжування», даний параметр краще вимкнути.
Наступний параметр – це «якість тіней», «динамічні тіні», даний параметр впливає на продуктивність вашої відеокарти.
У параметрі «якість тіней» краще поставити «низьке».
У параметрі «динамічні тіні» краще поставити значення «викл».
У параметрі якість текстур можна встановити значення «Високо» або значення «Середнє».

Після того як ви справите потрібні вам настройки вам залишиться натиснути на кнопку «Застосувати».

Коли ви натиснете на кнопку «Застосувати», на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому вам потрібно буде вибрати пункт «Продовжити».
Коли ви оберете кнопку «Продовжити», вибрані параметри для даної гри будуть застосовані, але вони поки не будуть діяти.
Щоб вибрані вами параметри вступили в силу, вам потрібно повністю вийти з гри і заново запустити гру, після чого обрані вами параметри буду повністю застосовані.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию