Збереження пароля ВК в Яндекс браузері

Якщо ви зареєстровані в соціальних мережах і щоразу дані для авторизації утомливо, то є хороша новина. У всіх браузерах є функція, за допомогою якої можна автоматично проставляти вашу конфіденційну інформацію при вході на будь-який ресурс.

алгоритм дій

Для збереження паролів існує спеціальна функція в Яндекс браузері (). Вона працює для всіх сайтів. Щоб її включити зайдіть в меню. Для цього натисніть кнопочку у вигляді трьох горизонтальних смуг в правій верхній частині екрану.

Потім в списку виберіть «Налаштування».

Відкриється окрема вкладка браузера з доступними опціями. Прокрутіть її вниз і натискайте на напис: «Показати додаткові налаштування». Тут вам знадобиться пункт під назвою «Паролі та форми».

У ньому знаходиться три види установок. Перший включає автозаповнення в один клік. Далі йде необхідний вам пункт щодо збереження паролів для сайтів. І останнім у списку пропонується включити браузерную захист від фішингу.

Щоб активувати збереження і захист – поставте галочки на всіх трьох пунктах.

Тепер відкрийте сайт ВКонтакте і заповніть поля логіна і пароля. При натисканні кнопки «Увійти», з’явиться повідомлення з питанням про запам’ятовуванні в Яндексі профілю. У вас є два варіанти: зберегти чи ні.

При згоді на збереження, система запам’ятає введені дані, і при вході буде автоматично відкривати сторінку ВК, не вимагаючи будь-яких вводів.

Кілька облікових записів в ВК

Часто у користувачів соціальної мережі ВКонтакте створений не один, а кілька профілів (облікових записів). Як зберегти паролі від усіх сторінок і потім перемикатися між ними? Це просто. Зайдіть під першою обліковим записом і збережіть її в браузері. Потім вийдіть і введіть інформацію від наступного профілю. І також збережіть налаштування. Виконайте це з усіма акаунтами. Тепер, при відвідуванні сайту ВК, браузер буде відкривати останній збережений вхід.

Якщо вам потрібен інший профіль, то вийдіть з облікового запису. У рядку логін виберіть потрібний, і інформація автоматично заповниться.

Подивитися збережені паролі

Деякі користувачі, записавши всі паролі в налаштуваннях браузера, потім забувають їх. Спеціально для цього в Яндексі є функція, що дозволяє подивитися введені значення для конкретних акаунтів. Скажімо, ви ввели кілька облікових записів ВКонтакте і хочете зайти з іншого пристрою, але не пам’ятаєте де який пароль.

Щоб подивитися, відкрийте в меню вкладку з настройками. Галочки поруч зі збереженням стоять. Але потрібно подивитися який саме пароль. Натисніть на «Управління паролями». У вікні побачите перелік сайтів з даними для авторизації.

Для ВКонтакте збережені кілька логінів і поруч паролів. Однак для безпеки останні зашифровані (у вигляді точок). Це не страшно. Щоб відкрити потрібний пароль і натисніть «показати». Після цього ви зможете подивитися, які саме значення вводилися для кожного профілю.

Якщо деякі зі збережених тут записів вам не потрібні, то натиснувши на хрестик поруч з ними, видаліть зайву інформацію.

Захист збережених паролів

Відмова від збереження паролів в будь-якій системі або браузері у багатьох користувачів пов’язаний зі страхом злому. Набагато легше зберігати всі дані в якому-небудь блокнотику або записнику і кожен раз їх вводити – так думає більшість. Однак розробники намагаються спростити використання інтернет-ресурсів, а особливо соціальних мереж. І убезпечити людей від небажаних зломів і втрати даних.

Сьогодні постачальники послуг в інтернеті вдосконалюють захист, випускаючи все нові апгрейди для своїх браузерів і сайтів. Тепер якщо у вас є сторінка у ВКонтакте, використовуючи її дані для авторизації, можна увійти практично на будь-який ресурс. І від вас не буде потрібно реєстрація.

Потенційною загрозою вважаються сервіси, які зловмисники створюють за подобою вже діючих. Скажімо, ви заходите на сайт ВК. Він виглядає аналогічно, відрізняється тільки адресою. Вводите туди свої реєстраційні дані, але нічого не відбувається. Помиляєтеся. За фактом, ви ввели конфіденційну інформацію на сторонньому ресурсі, і тепер вона в руках зловмисників.

Саме тому варто зберігати паролі. В Яндексі є система захисту, яка розпізнає підозрілий сайт і оповіщає про це.

Ризик в інтернеті присутній завжди, незалежно від того зберігаєте ви свої дані або вводите кожен раз вручну. Однак з огляду на людський фактор, набага
то безпечніше довірити інформацію на зберігання браузеру. Всі записані в ньому паролі зашифровуються за спеціальною системою, так що, якщо навіть хтось зламає і вкраде базу – прочитання інформації стане проблемою. У будь-якому випадку пам’ятайте, чим складніше пароль ви придумаєте, тим більше шанс зберегти свої дані в ВК.

Ссылка на основную публикацию