Збільшення кількості передплатників блогу за допомогою email-маркетингу


Збільшення кількості передплатників блогу за допомогою email-маркетингу

Якщо ви ведете свій власний інформаційний блог і хочете збільшити число своїх передплатників дешевим, але в той же самий час дієвим методом, то зробити це ви можете за допомогою e-mail-розсилок. Головна їхня перевага полягає в тому, що займатися створенням і відправкою електронних листів ви можете самостійно і без сторонньої допомоги, але для початку вам буде не зайвим ознайомитися з основними правилами такої роботи. З цим вам допоможе Академія інтернет-маркетингу «WebPromoExperts» і її курс лекцій «Практичний email-маркетинг СТАРТ». Він розрахований на всіх слухачів, які знаходяться в пошуку дієвого методу залучення нових відвідувачів / покупців на свій віртуальний ресурс, тому для інформаційного блогу він теж підійде.

Великий акцент в даній програмі навчання робиться на практичній стороні питання. Це зовсім не дивно, адже тільки так кожному студенту можна не тільки розповісти, але і на наочному прикладі продемонструвати, як же працює сучасна e-mail-розсилка. Саме тому лектори курсу не тільки розповідають всім слухачам про те, як правильно писати листи і створювати до них продають заголовки, а й формують разом з ними ефективну і працюючу стратегію для кожного окремого проекту. Остання включає в себе створення серії листів, які в певний час повинні відправлятися потенційної аудиторії з метою заманювання її на віртуальний ресурс відправника. Як тільки стратегія буде запущена, важливо не почивати на лаврах, а відразу ж зайнятися відстеженням результатів від її впровадження. Це дозволить вам на початковому етапі відстежити правильність і актуальність створених листів, внести деякі зміни і коректування в процес їх складання.

При своєчасному виконанні всіх домашніх завдань і уважною роботі на лекціях кожен слухач курсу «Практичний email-маркетинг СТАРТ» в праві розраховувати на отримання готової email-маркетинг системи, налаштованої ланцюжка листів, а також перших результатів аналітики. Для того щоб записатися на курс, вам досить буде зайти на сайт Академії або ж зателефонувати за номером. Як бачите, ніяких складнощів з цією процедурою у вас виникнути не повинно, тому не сумнівайтеся і звертайтеся. Пам’ятайте, що отримувати нові знання ніколи не буває пізно, тому не бійтеся інвестувати в цей процес свій час і гроші. Результат вас точно не розчарує, а аудиторія блогу виросте в рази після запуску e-mail-розсилки.

Ссылка на основную публикацию