Zenmate для firefox: огляд переваг, функцій

Користувачі, які проводять багато часу за комп’ютером, знають, що потрапити на ті чи інші сайти не завжди буває просто. Наприклад, існують так звані заблоковані сайти, на які доступ прихований на рівні провайдера. Проте, ситуації бувають різні, і якщо в одному випадку можна просто закрити такий сайт і «піти», то в іншому – просто-таки необхідно туди потрапити.
Способів, як обійти заблоковані сайти досить багато, і якщо ви хоч трохи цікавилися цим питанням, частина з них виразно вам знайома. У даній статті я не буду розповісти про всі, я приділю увагу лише одному з можливих способів вирішення проблеми, зокрема, йтиметься про плагіні zenmate для firefox. Також ви можете ще й мати можливість скористатися схожим плагіном Frigate.

опис

Отже, що ж собою являє плагін zenmate? Як я вже згадувала вище, він допомагає обійти різні заблоковані сайти, при цьому без шкоди для якості інтернет-з’єднання. До речі, для того щоб почати його використовувати, потрібно лише ввести свою електронну адресу, а далі можна приступати до роботи. Таким чином, ніяких додаткових підтверджень не потрібно.

Крім іншого, ZenMate – це відмінна можливість подбати про якість та безпеку свого веб-серфінгу. Справа в тому, що даний аддон успішно шифрує трафік веб-оглядача користувача, захищає бездротової протокол Wi-Fi від будь-яких «зазіхань», забезпечує захист приватного життя користувача в мережі, нарешті, знімає будь-які гео-обмеження.

Важливим фактором є той момент, що плагін є безкоштовним і, крім Мозилли, його можна запустити також і в Опері, і в хром попередньо встановивши його з інтернет магазину Google Chrome, при цьому можна не хвилюватися: будь-яка ваша активності у всесвітній павутині відтепер під контролем .

переваги

Хочу відзначити незаперечні переваги, які присутні в ZenMate:

  • простота у використанні, доступний і зрозумілий кожному інтерфейс;
  • шифрування трафіку Мозилли на 100%;
  • дуже простий процес установки, а також реєстрації;
  • вбудоване прискорення;
  • сервера з величезною швидкістю, «розкидані» по всьому світу;
  • максимальна безпека, захист і конфіденційність.

Окремим пунктом хочу зробити акцент на тому, що на сьогоднішній день для комп’ютерів плагін ZenMate є безкоштовним, причому обмеження по трафіку або швидкості відсутні. Для мобільних гаджетів воно теж безкоштовно, але тут є нюанс: користувачеві доступно лише 500 МБ на місяць.

Ссылка на основную публикацию