Згадка про квантові світі було ще в другому фільмі про Торі

Одна деталь з кінофільму «Тор: Царство темряви» була упущена, однак саме вона може виявитися важливою для «Месників 4» після подій «Месників: Війни нескінченності» і «Людини-мурашки і Оси». Попереджаємо відразу, що далі послідують спойлери до третіх «Месників» і сиквелу «Людини-мурашки». В кінці Війни нескінченності Божевільний Титан клацнув пальцями з рукавичками Нескінченності на руці, тим самим виконавши свій план по стирання половини Всесвіту. Через два місяці після того, як фільм вийшов в кінотеатри, в прокат потрапила картина «Людина-мураха і Оса», який розкрив всілякі деталі щодо Квантового вимірювання, які вплинуть на події четвертих «Месників», коли ті, що вижили будуть намагатися скасувати діяння Таноса.

Кадр з фільму «Тор: Царство темряви»

Однак насіння, ймовірно, були кинуті ще в «Торі: Царстві темряви». Відвідувач порталу Reddit, підписаний як leafinferno, зазначив, що Джейн Фостер після розмови в Асгардцем по імені Ейр, дізналася про існування «генератора квантового поля», який «транспортує молекулярну енергію з одного місця в інше. Ейр розповідає Джейн, що називається він «Кузня душ».

Це, по всій видимості, вказує на те, що у Асгардцев є можливість відправляти душі в Квантовий вимір, яке ще більше підтверджує теорію, породжену сценою після титрів в кінофільмі «Людина-мураха і Оса». Ми вже бачили відео, яке об’єднує моменти з трьох різних кінофільмів, і демонструє, як в той момент, коли Скотт Ленг відправляється в Квантовий світ, Танос Клацає пальцями, і, схоже, що душі, які звертаються в попіл, з’являються як помаранчеві спалахи, що оточують Скотта.

Людина-мураха в квантової вимір

Це може означати ще багато речей, які, можливо, будуть розкриті в майбутньому, але одна з них полягає в тому, що Асгардци можуть знати, як відправити вижили в Кузню душ, де вони зможуть зустріти Скотта Ленг і / або вихор часу. Насправді, можливості безмежні, і кожна з них породжує лише більше питань.

Зрозуміло, не варто виключати, що спалахи близько Скотта Ленга в квантової світі, є цілющими частинками, відроджуються після того, як він зібрав більшість тих, що були неподалік від нього. І на цю тему можна міркувати до тих пір, поки не відбудеться прем’єра четвертих «Месників», призначена на 2 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию