Згідно черговий фанатської версії, в «Месники 4» нас чекає знайомство з ще однією всесвіту, створеної Таносом

Всі ми прекрасно пам’ятаємо, що Танос, отримавши всі Камені Нескінченності, поспішив вставити їх в Рукавичку. Клацнувши пальцями, він стер з лиця землі половину її населення. Однак по черговий фанатської версії божевільний титан надав і інший вплив на наш світ. Виявляється, що коли він скористався усією силою Каменів Нескінченності, йому вдалося створити ще одну Всесвіт, куди перемістилися стерті в пил живі істоти. Деякі глядачі вважають, що під час клацання був такий величезний виплеск енергії, якому було під силу навіть розбудити Галактуса, поява якого цілком ймовірно в четвертих «Месники».
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Але інформація, яка недавно з’явилася на порталі Reddit, говорить, що під час клацання, зробленого божевільним титаном, виник Всесвіт, яка існує паралельно з нашою і є її точною копією. Згідно з цією версією, герої, які зникли в минулій частині, знаходяться там в цілості й схоронності. Це наштовхує на думку про те, що в четвертих «Месники» герої будуть шукати спосіб з’єднати ці дві всесвіти.

Автор теорії вважає, що всесвіти повністю ідентичні і існують в теперішньому часі. Подібний поворот сюжету дасть творцям фільму можливість розгорнути масштабні події в будь-який з всесвітів, в тому числі і переміщення в часі, а також не допустити серйозних змін в початкової всесвіту.

У тому випадку, якщо дія майбутнього фільму розгорнеться не в нашій, а в паралельному всесвіті, де знаходяться стерті персонажі, це дозволить зробити акцент на нових героїв, з якими ми зустрінемося в майбутніх фільмах, а також оригінальним способом вивести з кіновсесвіту Марвел частина оригінальних Месників .

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Не виключено, що об’єднання двох всесвітів може вартувати життя Залізній людині і Капітану Америці. Також не варто виключати, що події фільму будуть перенесені на деякий час вперед, і продемонструють зовсім несхожі версії світу, в якому живуть тільки певні супергерої.

Плюс до всього, це дасть можливість не включати в сюжет подорожі в часі, яких побоюються глядачі. Хоча, якщо вірити іншою теорією, творці картини і не збиралися відправляти персонажів у тимчасове подорож, це була лише виверт, яка повинна була збити з пантелику фанатів.

Гадати і припускати можна нескінченно, а ось дізнатися напевно, що саме станеться, ми зможемо не раніше травня наступного року.

Ссылка на основную публикацию