Згідно з чутками, відома назва «Месників 4», дата релізу трейлера і трек

У мережі можна побачити масу найрізноманітніших сайтів і просто користувачів, які твердять, що вони вже бачили перший трейлер «Месників 4» і можуть розповісти подробиці. І на цей раз ми поговоримо про інформацію, якою поділився один з фанатів на російському сайті, причому він стверджує, що йому не тільки відомо, коли буде презентовано трейлер «Месників 4», а й офіційна назва картини, назва музичного треку, який грає в трейлері . Інформація опублікована на сторінці VK (ви можете побачити пост нижче). У повідомленні говориться, що четверта частина «Месників», як і було повідомлено раніше, буде називатися «Месники: Анігіляція», а перший трейлер презентують в листопаді. Також йдеться про те, що в тізері буде використовуватися трек групи Twelve Titans Music, який називається Dust and Light. Ця композиція раніше використовувалася в трейлері третьої частини франшизи «Хоббіт».

Пост з групи в ВК

Що надає даному посту переконливості, так це те, що він збігається з безліччю інших чуток, які ми чули раніше про сиквел Війни нескінченності і про перший трейлері. Детальний опис трейлера вказує на серію сцен, які демонструють похмуру реальність Кинематической Всесвіту Marvel після клацання, зробленого Таносом в Війні бесклнечності, потім ця картина змінюється тим, що ми бачимо Людини-мурашки, який виявляє здатність переміщення в часі за допомогою квантового світу, і використовує це, як засіб для того, щоб дати героям Землі шанс змінити тимчасову шкалу, не давши Божевільному Титану клацнути пальцями.

Ми вже неодноразово чули про те, що підзаголовок сиквела Війни нескінченності буде «Анігіляція», до того ж, керівник Marvel Studios вже раніше сам підтвердив, що перший тизер-трейлер нам варто чекати в цьому році, а це цілком може бути і листопад.

Кадр зі сцени після титрів фільму «Людина-мураха і Оса»

Цікаво, що трейлер кінострічки «Месники: Війна нескінченності» був випущений 29 листопада минулого року, і менше, ніж через місяць, можна буде святкувати річницю його виходу. Цілком можливо, що саме ця дата може стати днем, коли творці кінострічки «Месники 4» вирішать нарешті показати трейлер найбільш очікуваного фільму 2019 року.

Ну а поки нам нічого більше не залишається, крім як взяти всю свою волю в кулак, і дочекатися новин з офіційного джерела. А ось дата виходу фільму «Месники 4» залишається незмінною – 2 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию