Згідно з чутками, Вижен з’явиться в серіалі «Червона Відьма».

Пару тижнів тому стало відомо про те, що Червона Відьма і Локі обзаведуться міні-серіалами, які вийдуть на Disney Play, який буде доступний в наступному році. Сьогодні ж з’ясувалося, що в розробці знаходиться третє шоу, в якому братимуть участь Сокіл у виконанні Ентоні Макі і Зимовий Солдат, якого зіграє Себастіан Стен. також ходять чутки, що Вижен у виконанні Пола Беттані з’явиться в проекті, присвяченому Червоної Ведьме, що знаходиться зараз в розробці. Згідно / Film, не тільки у Віжена буде велика роль в «Червоної Ведьме», серіал може фактично включати як Віжена, так і Ванду Максімофф в загальних головних ролях.

Вижен і Алая Відьма

Звіт / Film Пітера Скірета говорить:

Це вже інша справа, що НА ДОРОЗІ Пола Бетані буде відведена значна роль в раніше оголошеному проекті «Червона Відьма». Насправді, цей серіал може бути більше присвячений парі з суперздатностями, ніж однієї Ванді.

З цього можна зробити кілька висновків. По-перше, це може гарантувати повернення до життя Віжена після подій «Месників: Війни нескінченності». Якщо це не так, то події даного серіалу про ДОРОЗІ і Червоної Ведьме будуть розвиватися до третіх «Месників», можливо, досліджуючи багатообіцяючі відносини між головними героями.

Якщо взяти до уваги попередні звіти, то можна зробити висновок, що кожен з серіалів для Disney Play, найімовірніше, буде містити від шести до восьми епізодів, на відміну від своїх телевізійних колег, за розвитком проектів Disney Play буде спостерігати Кевін Файг.

На проекти «Зоряних Воєн» Джона Фавро для потокового сервісу, наприклад «Мандалоріанец», Disney готовий викласти кругленьку суму готівки на контент, створений виключно для додатка. Повідомляється, що «Мандалоріанец» обійдеться студії в 100 мільйонів умовних одиниць, і це вартість замовлення на десять епізодів.

Вижен і Алая Відьма

Так, Netflix витратив в середньому 40 мільйонів умовних одиниць на кожен сезон свого програмування за участю персонажів Marvel.

На початку поточного року Кевін Файг сказав, що Marvel Studios планує розширити кіновсесвіту, як мінімум, до 2024 року.

Ми вже чули про те, що у Marvel Studios є чіткий план дій аж до 2024 року, так що попереду нас чекає багато цікавого. А ви чекаєте серіал про Червоної Ведьме і НА ДОРОЗІ? Яким ви його бачите! Розкажіть нам в коментарях!

Ссылка на основную публикацию