Жіночий екіпаж в world of tanks переваги

Принадність будь-якої іграшки полягає в тому, що задоволення можна отримати і від самого процесу, і від можливості відчути те, що в звичайному житті ніколи не відбудеться.

Досвідчені геймери завжди намагаються урізноманітнити бої, використовую ті новинки, що пропонують їм розробники.

Наприклад, з минулого року в World of Tanks з’явилася можливість використовувати жіночі екіпажі

Ця новинка пов’язана з усе зростаючим увагою слабкої статі до даної гри, а також бажання гравців чоловіків бачити приємні жіночі обличчя в жорстких умовах військових дій.

Бойовий жіночий екіпаж у world of tanks переваги, якого прописані в правилах, дозволяє відновити історичну справедливість, адже у Другій світовій війні, прекрасні амазонки билися не гірше накачаних і впевнених у собі чоловіків. Причому не тільки як санітарки, а й як кваліфіковані пілоти і танкісти. Та й у наш час чимало дівчат служить в армії і в тому числі в танкових військах.

Для того щоб отримати жіночий екіпаж у даній грі, необхідно зайти в розділ бойових завдань і виконати завдання, які там пропонуються. Для придбання одного нагородного танка слід пройти по ланцюжку п’ять завдань. Після кожного виконаного комплексного завдання гравець отримує одну Танкістка. Якщо ви виконаєте все п’ятнадцять завдань на одному типі техніки, то ваш прекрасний екіпаж буде повністю укомплектований.

Максимально можна зібрати чотири жіночих екіпажу, виконавши двадцять завдань на чотирьох видах нагородний техніки

Розглянемо, наскільки необхідний жіночий екіпаж у world of tanks переваги якого полягають в наступних параметрах:

• Можливості вибору типу танка для даного екіпажу, а також набуття фаху для кожної з них;
• Наділення досвідом отримання одного з навичок. Що підвищує рейтинг гравця;
• Придбання кожної Танкістка навички «бойові подруги», який повторює особливості бойового братерства.

Таким чином, щоб отримати жіночий екіпаж у World of Tanks необхідно вибрати танк, і тільки потім комплектувати екіпаж з дівчат. Потім потрібно дізнатися скільки танкісток необхідно для даного екіпажу і визначитися зі спеціальностями кожної з них.

Ну і звичайно необхідно швидко і точно виконати певну кількість особистих бойових завдань.

Завдяки всім цим перевагам, жіночий екіпаж не тільки прикрасить вашу казарму, а й дозволить відразу ж отримати переваги наявності танка, укомплектованого досвідченим екіпажем.

Ссылка на основную публикацию