Жирний шрифт в ВК: як його зробити?

Слід відразу сказати, що писати жирним шрифтом особисті повідомлення, коментарі або нові записи на стіні особистої сторінки не вийде. Інтерфейс сайту повністю стандартизує текст на відміну від ранніх версій Вконтакте.

Є тільки хитрість з тегом пробілу в новому ЛЗ для користувача, але цей баг – аналог заявки в друзі, коли текст і так виділено жирним кольором.

В цілому ж, зробити текст жирним, зменшити шрифт або збільшити, додати підзаголовки і цитати, дозволяє тільки Wiki сторінка.

Зміна шрифту на Wiki сторінках

Wiki розмітка дозволяє значно розширити управління вашим спільнотою. Ви зможете запостити велику статтю з різними шрифтами, збільшити розмір букв, вибрати колір, налаштувати зручне меню і красивий інтерфейс для навігації по групі. Вказати, як будуть називатися пункти меню і т.д. Щоб зробити це, виконайте наступні дії.

  1. Перейдіть в розділ редагування Віккі сторінки. Це робиться через переходи по кнопках управління вашим спільнотою. Зручніше відразу перейти по посиланню, де замість XXX потрібно вставити ID номер спільноти. Він видно в адресному рядку. Якщо ви або інший адміністратор змінювали назву посилання, то досить перейти в будь-який розділ і ви побачите цей набір цифр.
  1. Перейдіть в Віккі розділ новин. Посилання виглядає так (замість трьох X, ID номер). Ви побачите напис, «сторінка порожня».
  2. Далі натискаємо «наповнити змістом».
  3. Тут можете набирати на клавіатурі нормальний текст, робити його жирним або підкресленим, зробити дрібний або великий заголовок, поміняти метод вирівнювання, додати гіперпосилання. Можна прикріпити картинку, аудіозапис, відеоролик, цитату, збільшити шрифт. Цей текстовий редактор, має різні інструменти і в офіційному Faq сайту ВК є докладна і розгорнута інструкція по його використанню. Є розділ «допомогу».

Варто відзначити, що таке редагування краще проводити з персонального комп’ютера або ноутбука.

Навіть якщо в мобільному додатку на телефон під керуванням android або ios меню буде доступно, працювати з масивами тексту, посиланнями і структуруванням на ньому складніше.

бібліотека символів

В окремих випадках (щоб виділитися і написати в статус або в ім’я одне слово жирним / кольоровим шрифтом), може використовуватися бібліотека символів ВК. Ця бібліотека з кодами для картинок є як в групах під Вконтакте, так і на сторонніх ресурсах. Серед картинок є букви на фонах і якщо вбити в статус або в ім’я через HTLM редагування (про це є окрема стаття), то напишется просте слово. Правда є не всі букви.

Також у деяких користувачів Андроїд додатки помічений баг, коли при стирання символу «прапора» залишається жирна буква. Якщо ви такий користувач, то можливо у вас він присутній. Імовірність більше, якщо програма не оновлено до останнього випуску.

Ссылка на основную публикацию