ZipSoft: автоматична інсталяція обраних програм

це компактний інструмент, який автоматично встановлює програмне забезпечення першої необхідності на ПК. Він стане в нагоді користувачам, які використовують кілька комп’ютерів, часто перевстановлюють операційну систему або просто не хочуть витрачати час на завантаження настановних файлів з офіційних сайтів виробників.

Як працює програма?

ZipSoft встановлювати не потрібно. Це один файл, що запускається, який не залишає слідів роботи в системі. Всього в каталозі зібрано більше 160 програм для системи, роботи і розваги.

Розробники розбили їх на кілька категорій для швидкої навігації: рекомендовані, стартовий набір, топ 50 і за типами самого ПО.

Для установки потрібного набору програм необхідно натиснути на іконку плюса навпроти відповідного назви. Як тільки добірка буде зібрана – «Встановити».

Каталог

Є пошук, але він шукає тільки за назвою самої програми.

Натиснувши на назву, можна отримати додаткову інформацію про ПО – опис і розмір. Розмір в цьому випадку – це не те, скільки програма буде займати після установки в системі, а розмір її інсталяційний файл. Пр цьому сам файл може завантажити додаткові пакети для установки.

Крім стандартних Google Chrome, Mozilla Firefox, uTorrent, Google Drive і інших програм, які встановлені у більшості користувачів, в базі ZipSoft є деякі інші корисні інструменти: Google Earth – карти від Google для комп’ютера, клієнти месенджерів Telegram Viber, про існування яких багато хто не знають, Punto Switcher для інтелектуального перемикання мови на клавіатурі і інші.

процес установки

Кнопка «Встановити» звичайно не запускає установку, а пропонує додаткове «рекомендований» ПО. Це рекламні пропозиції, які можна встановити.

Нарешті, коли справа доходить до установки, вона теж не відбувається автоматично. ZipSoft послідовно запускає файли кожної з обраних програм, щоб у користувача була можливість визначити, куди її встановлювати і вирішити, які додаткові компоненти, рекомендовані вже розробником конкретної програми, потрібні.

ZipSoft знадобиться і звичайному користувачеві, у якого на комп’ютері встановлено не всі необхідне ПО, і фахівця, який налаштовує чужі ПК або сам працює з великою кількістю комп’ютерів, заощадить багато часу за рахунок колекції корисних безкоштовних програм в одному місці.

Ссылка на основную публикацию