Зірка «Ліги справедливості» хоче, щоб режисером «Кіборга» став Зак Снайдер

Рей Фішер точно знає, кого б він вибрав режисером сольника Кіборга, і його вибір припав на Зака ​​Снайдера, який поставив «Лігу справедливості». В одному з останніх інтерв’ю Фішер, який зіграв Віктора Стоуна, він же Кіборг в кінофільмах всесвіту DC, сказав, що не можна знайти режисера краще, ніж Зак Снайдер, щоб направити сольний фільм про його персонажа. «Я знав про те, що стану частиною Ліги справедливості», – сказав актор перед зйомками в кінострічці «Бетмен проти Супермена». «Зак пояснив, який загальний план для мене, і що є ймовірність того, що знімуть сольник про кіборга. Я вважаю, що історія буде ґрунтовною і переконливою, я б хотів в ній брати участь. Мені здається, що у Кіборга є потенціал для Супергеройське фільму, на відміну від тих, з ким ми зустрічалися раніше. Якщо Зак все ж одного разу повернеться, щоб очолити ще один кінофільм DC, я б хотів його бачити режисером «Кіборга».

Кадр їх фільму «Ліга справедливості»

Незважаючи на те, що ймовірність того, що Снайдер повернеться до режисури будь-якого майбутнього фільму DC, а тим більше сольника Кіборга, невелика, беручи до уваги той факт, що Warner Bros. вибрали інший напрямок зі своїми планами на фільми DC, Фішер не єдиний, хто висловлює режисерові свою вдячність.

Робота Снайдера, як режисера, може бути спірною, але зірка кінострічки «300 спартанців» Джерард Батлер недавно похвалив режисера і докладно розповів, що Снайдер «ніколи не втрачав самовладання» під час створення цього стресового фільму.

Кадр їх фільму «Ліга справедливості»

Також під питанням перебувати статус фільму «Кіборг». До «Ліги справедливості» у DC Films був амбітний план для своєї супергеройський кіновсесвіту з планами на такі картини, як «Флеш», «Корпус Зелених Ліхтарів» і «Кіборг», але після того, як Ліга не виправдала очікувань, багато кінострічок були відсунуті на задній план, в тому числі і «Кіборг». Зараз поки неясно коли вийде фільм і чи вийде він взагалі. Сам же Фішер раніше вже говорив, що на картину піде близько 200 мільйонів доларів. Це значна сума, яка може зробити проект ризикованим для Warner Bros.

Проте, навіть за відсутності реального руху по «кіборгів» в останні місяці, Фішер як і раніше сподівається, що фільм в кінцевому підсумку зрушиться з мертвої точки.

А як ви вважаєте, чи повинен Зак Снайдер стати режисером «Кіборга»? Поділіться своєю думкою з нами!

Ссылка на основную публикацию