Зірка «Стріли» Емілі Бет Рікардс розповідає чому «Олісіті» так подобається фанатам

На початку першого сезону «Стріли» ми спостерігали за складними відносинами Олівера Куїна і Лорел Ленс, проте не набагато пізніше між Олівером і Фелісіті зав’язалася якась зв’язок, яку тоді ще складно було назвати романом. Відносини між Фелісіті Смоак і Олівером Куіном, які фанати прозвали «Олісіті», привертали увагу фанатів з самого першого сезону «Стріли». Тепер, через сім років, пара стикається з найбільшою перешкодою у своєму житті, адже Олівер перебувати у в’язниці, проте шанувальники як і раніше вболівають за улюблену пару, і Емілі Бетт Рікардс думає, що знає чому. В одному з недавніх інтерв’ю актриса, яка грає в серіалі «Стріла» роль Фелісіті, пояснила, чому фанатам так до душі стосунки пари, виявляється, вся справа в чесності пари по відношенню один до одного.

Кадр із серіалу «Стріла»

«Я сподіваюся, що причина в чесності і в тому, що ми працюємо над тим, чого хочемо, і стаємо кращими, роблячи щось заради один одного», – говорить Рікардс. «Мені невідомо що таке магічне рівняння для написання чогось, що вражає когось в певний час. Ми вам дуже вдячні. Я маю на увазі, що вони мені дуже подобаються як пара, я за них як за пару ».

Проте, їх статус пари, як мінімум, в цьому сезоні сильно постраждав. В кінці минулого сезону Олівер пішов на угоду з Федеральним Бюро, згідно з якою він відправляється в місця позбавлення волі, визнавши, що він – Зелена Стріла, в обмін на імунітет для Фелісіті і інших членів команди Стріли. Це те, що привело до обмеження їх взаємодії на тривалий період.

«Я думаю, що те, як вони спілкуються і розмовляють один з одним», – каже Рікардс. «Це не завжди цікаво дивитися по телевізору … постійно спостерігати за чиїмось щастям по телевізору не цікаво, навіть в комедіях є дуже темні теми, однак вони справляються з усіма труднощами разом. Я сподіваюся, що це те, що мотивує людей зробити їх відносини краще ».

Кадр із серіалу «Стріла»

Що ж, як би там не було, боротьба Олівера і Фелісіті буде лише складніше в міру просування сезону, і Бет Шварц, шоураннер, каже, що він буде автентичним.

«Їх арка в цьому сезоні мені подобається найбільше, ми дійсно йдемо на справжню боротьбу в шлюбі, так що у нас є можливість розглянути їх відносини краще», – каже Шварц. «Це буде виглядати насправді по-справжньому».

Що ж, будемо сподіватися, що ми все ж таки дочекаємося возз’єднання Олівера і Фелісіті в поточному сезоні.

Ссылка на основную публикацию