Злом і скидання пароля до Windows і програмами

Розглянуто найпопулярніші і робочі методи, за допомогою яких можна спробувати проводити злом і скидання пароля до систем і різними програмами. Деякі з способів вимагають використання спеціальних інструментів у вигляді завантажувальних образів для дисків та флешок або окремих утиліт. Деякі з них сприймаються сучасними версіями браузерів (так само як і джерела скачування в мережі) як шкідливі. Будьте уважні в будь-якому випадку.

Як скинути пароль Windows? У статті описуються різні методики скидання пароля. Всі вони вимагають фізичного доступу до комп’ютера. Однак інструментарій різний: злом і скидання пароля проводиться за допомогою спеціального диска і без нього за допомогою існуючої вразливості. Є варіант придбання спеціальної програми за гроші. Вибирайте.

У статті описується робочий спосіб як зламати пароль Windows, маючи під рукою інсталяційний диск з операційною системою. Мінімум навичок і дій – і система під вашим контролем.

Як скинути пароль за допомогою диска через реєстр. За допомогою цього способу ми викликаємо режим попереднього встановлення облікового запису, в якій у вікні консолі команд ми можемо поставити пароль до будь-облікового запису. Як завжди, нам знадобиться тільки завантажувальні диск / флешка з Windows вашої “моделі”.

У статті наводиться опис установки і принцип роботи з посиланнями для скачування найпопулярніших програм для відновлення паролів до Windows.

Своєрідний розворот попередньої статті про утиліти, здатні допомогти в роботі з відновлення “забутого” пароля до системи. Ознайомтеся зі списком програм і утиліт, які допоможуть скинути системний пароль.

На прикладі Windows XP показана робота команди net user, за допомогою якої можна подивитися всі існуючі в системі паролі користувачів. Старий добрий прийом для старої доброї Windows XP.

Всі паролі до облікових записів Windows. А за допомогою цієї установки вам не доведеться взагалі нічого зламувати: паролі до всіх облікових записів з’являться на екрані прямо в консолі команд Windows: використана вразливість системи, де паролі перехоплюються прямо з оперативної пам’яті. Знайомтеся: утиліта Мімікац.

Як відновити забуті або втрачені паролі в Windows? У статті описується робота з дуже корисною програмою, яка дозволить згадати все колись збережені або вводяться паролі до мережевих облікових записів, парольним формам в браузерах. З її допомогою можна легко відновити ключі до платних програмах і т.д. Жоден пароль не пропаде.

Все, що вам знадобиться, це готова флешка, що працює чужий комп’ютер і кілька хвилин у відсутності господаря комп’ютера або ноутбука. Все, що потрібно зробити – флешку в порт і запустити. От і все!

Успіхів нам всім.

Ссылка на основную публикацию