Злом системи: Windows, браузер, сайт і інше

Хакери, злом системи або про що ви боялися запитати. Прочитайте цю.

  Людська сутність така, що в кожному з нас сидить той самий, який хотів би отримати або дізнатися трохи більше, ніж це можливо і дозволено. Етичну сторону того, що іменується “злом системи” і хто може обзиватися словом “хакер”, обійдемо стороною бо це не тема не наукова, а суспільно-соціальна (так скажемо). Набираючи статті про комп’ютери, обійти тему “як підняти завісу” неможливо. Будемо уникати по можливості слів “хакер”, “злом системи” іже з ними, бо більшістю з обивателів вони сприймаються з негативним відтінком. Далі, в ряді статей я покажу, якими інструментами і способами користуються ті, хто винюхує на нашому комп’ютері те, що стосується тільки нас особисто. Інформація надається для обох сторін, але чітких статей про те, як зламати сайт mamba.ru або вконтакте не знайдете. Чому, пояснювати не буду. Автори і адміністрація блогу хочуть годувати дружин і ростити дітей. Перебуваючи поза місцями ув’язнення, це робити набагато простіше. Але, повторимося, не знаючи прийомів нападу, систему захисту побудувати неможливо. Державна контора, яка об’єднує людей у ​​військовій формі, називається Міністерством Оборони, а не Міністерством Напади (це лірика, звичайно). Так, я знаю більше, ніж розповідаю. І не тільки тому, що розказаний секрет – вже не секрет.

Демонстрація злому мереж і крадіжки паролів ще в розділі Лінукс

У різний час у багатьох користувачів настає запаморочення від успіхів. Інформація, подібна до цієї категорії, може викликати помилкове відчуття вседозволеності. Спираючись на особистий досвід, хочу сказати – все нам повертається стократно. Потрапить на протиправне дії – нарікайте тільки на своє недоумство.

Давайте поговоримо про моральний бік справи. Всякий раз, стикаючись з ситуацією, коли необхідно оплачувати програмний продукт, у російського обивателя часом змінюється міміка, яка означає лише те, що всі програми, які він качає, безкоштовні апріорі. Для деяких програм це, поклавши руку на серце, того варто. Я не закликаю вас відразу купувати який-небудь продукт, розлучаючись з грошима легко. Просто я не раз бачив людей на межі нервового зриву, у яких вся візуальна історія особистого життя разом з їх спогадами «злітала» разом з системою в єдину мить і знаю, що ви готові платити за те, щоб все це повернути чималі гроші. Я поставив завданням довести, що при мінімальній підготовці ці гроші можна витратити на щось більш корисне для вас минаючи “фахівців” і дороге ПО. 

В Україні виросло ціле покоління людей, для яких всі продукти в області програмного забезпечення і слово “нахаляву” абсолютно тотожні. Пройде немало часу, щоб змінити ці психологічні риси. Історію розвитку відносин в цій сфері можна простежити по країнам Америки і Заходу. Все, що було “там” років 5-10 тому, прийде і в Росію. Однак, зізнаюся, я сам не завжди готовий розчаруватися в тій чи іншій програмі, яка за чималі гроші виявляється не здатна виконати навіть заявлені характеристики. І про таких я теж постараюся вас повідомити. В цьому випадку я вважаю, що можна розв’язати руки і повідомити, як в цьому можна переконатися особисто, але безкоштовно. Як, що і де дістати я розповім в окремих статтях блогу (ну, звичайно, тільки в ознайомлювальних цілях)

  Законодавство в області захисту інформації в країні розвивається. Як законослухняні громадяни, ми не можемо цього не радіти. Чужі права ми будемо поважати. Все, що написано в цій категорії статей, написано для того, щоб зрозуміти, як діють ті, хто права наші брати до уваги не збирається. Перед використанням прочитаного раджу прочитати деякі витримки з найбільш повчальних і найбільш видаваних оповідань, повістей і романів, а саме:

  • кримінальний кодекс РФ. Нас зацікавлять статті з 272 по 274 в розділі 28. Картина з’явиться в більш повному образі, якщо кодекс буде з коментарями
  • на сон грядущий (не поспішаючи), буквально окремі витяги – Федеральний закон “Про персональних даних”

До даної сторінці буду докладати цікаву і просту інформацію про те, що можуть зробити проти нас з вами нехороші хлопці. Постараюся робити це максимально доступно і зрозуміло.

Ссылка на основную публикацию