Злом Wi-Fi з’єднання: атака на бездротові мережі

Розділ сайту буде присвячений саме способам, за допомогою яких можна провести злом wi-fi з’єднання. Спробуємо розглянути методику роботи найпопулярніших і дієздатних програм і скриптів, які і здійснюють атаку на бездротові мережі і дешифрування паролів. Роботи будуть проводитися з-під різних операційних систем. Основні учасники – ОС Windows і Калі Лінукс.

Що таке режим моніторингу, і чому не всякий модем для цього підійде? Який типовий підхід до перекладу карти в режим моніторингу для перехоплення бездротових пакетів? У статті наводиться адреса сайту, на якому ви можете знайти і список модем, здатних на злом wi-fi з’єднання.

 Злом пароля Wi-Fi за методом брутфорс: теорія. Що головне в процесі злому паролів за методом брутфорс? Вірно: словник, в якому ПОВИНЕН міститися шуканий пароль. налаштовуємо утиліту Crunch зі складу пакета інструментів Калі Лінукс для полегшення злому за словником.

Як вибрати модем для злому Wi-Fi? У статті наводиться опис характеристик, на які варто орієнтуватися при виборі відповідного модему. Також наводяться деякі корисні посилання на конкретні моделі карт. У будь-якому випадку знань для самостійної покупки модему вам вистачить.

  Як налаштувати скрипт airodump-ng в Калі Лінукс, і як він працює. У статті наводиться розшифрування даних, які бачить хакер в результаті атаки на wi-fi. Як правильно читати результати роботи скрипта для проведення атаки?

 Частина перша. Тут ми налаштовуємо скрипт airodump-ng і готуємо спеціальний файл, в якому будуть розташовуватися дані жертовного Wi-Fi. У цій частині ми чекаємо появи WPA handshake …

  Частина друга. Перехоплення пакетів і остаточна їх розшифровка. Тепер все залежить від використовуваного словника і обчислювальної потужності вашого комп’ютера …

 Airdrop-ng: проблеми та рішення. Відсутній в Калі скрипт дозволить вивести атаку на Wi-Fi на новий рівень. Однак цей. як і будь-який інший процес нерідко супроводжується помилками. Розглянемо деякі з них.

 Чергова утиліта з графічним інтерфейсом, яка використовує застосовувані скрипти aircrack і airodump для злому мереж шифруванням WPA і WEP. Для тих, хто любить поклацати мишкою навіть під час злому …

 Злом WiFi за допомогою Fluxion: атака по інтерфейсу. Порядок установки і робота програми, яка краде паролі любителів покористуватися безкоштовним Wi-Fi в громадських місцях. У статті показано, як хакер підробляє веб-інтерфейс, змушуючи користувача вводити свої дані від різних веб-сайтів.

 Словник для aircrack-ng: міфи і реальність злому Wi-Fi. Де знаходяться самі результативні словники для злому бездротових мереж за методом брутфорс? Так чи легко здійснити злом Wi-Fi як це зазвичай представляється? Читайте і оцінюйте сили і можливості.

 Атака по WiFi: як не попастися на вудку WiFiphisher. Опис чергового хакерського прийому, за допомогою якого можна вивудити всі ваші паролі, які ви вводите, використовуючи безкоштовний WiFi в кафе або аеропорту.

Тестування на злом WPA2: Krack-attack. Проводимо експеримент з підключаються до тестової точці смартфонами і планшетами на базі Андроїд і іншими ОС на предмет цілого ряду існуючих вразливостей. За результатами тестування можна буде прийняти рішення про необхідність установки додаткових патчів і оновлень до операційної системи і оновлення прошивки домашньої точки доступу.

Ссылка на основную публикацию