Зливний шланг для пральної машини

організація зливу

Перш ніж приступати до розгляду питання як підключити злив пральної машини, потрібно усвідомити, що воду в каналізацію виганяє помпа, і чим коротше буде зливний шланг (як у пральної машини LG F (E, M) 1096), тим менше на неї навантаження.

Не менш важлива вимога – установка зливного шланга пральної машини на місці зливу (проблема особливо актуальна для пральної машини LG F (M) 10B9). Від нижнього краю агрегату до його приміщення в каналізаційну трубу відстань повинна варіюватися в межах від 0.6 до 1.1 метра. Якщо його приєднання здійснюється до сифона – висота не має принципового значення.

Організовуючи слив пральної машини в каналізацію, необхідно враховувати ще одна важлива правило – кінець шланга не повинен занурюватися в воду, щоб не створювалося перешкоджає впливу із зовні. Якщо вищеописані вимоги не дотримуватися, може статися неприємність у вигляді вибитою на дисплеї помилки або зациклення робочого циклу.

Варіанти приєднання зливу

Безумовно, підключення зливу пральної машини можна організувати декількома способами:

Всі три способи прості і не вимагають спеціальних сантехнічних умінь або знань, легко здійсненні своїми зусиллями. При цьому висота зливу пральної машини в найвищій точці не повинна перевищувати 0.8-1 метра, тільки тоді помпа зможе справлятися з водою в повному обсязі.

подовження шланга

Ситуацій, коли необхідно подовжити зливний шланг пральної машини (особливо це актуально для пральної машини LG F1081), рекомендується уникати зовсім. Найоптимальніший в цьому випадку варіант вирішення проблеми – придбання трубки потрібної довжини і її подальший монтаж.

Якщо все ж доводиться здійснювати подовження зливного шланга пральної машини, рекомендується робити це за допомогою спеціального пластикового з’єднувача і пари обжимають хомутів.

поводячи підсумок

Як стає зрозуміло, установка зливу пральної машини не складає ніяких труднощів (окрім установки для пральної машини LG F1281). Якщо всі роботи будуть проведені правильно з урахуванням особливостей і нюансів, помічниця буде служити у господині дуже довго.

Якщо описаними правилами знехтувати, з ладу може вийти помпа, після чого буде потрібно ремонт, за який доведеться платити. Сьогодні ціна зливного насоса пральної машини (помпи) починається від 10 доларів в залежності від марки машинки; близько 10-15 доларів доведеться доплатити за послуги фахівця по її установці.

Ссылка на основную публикацию