Зменшуємо потужність сигналу Wi-Fi роутера

Всіх користувачів бездротових мереж можна фігурально розділити на дві категорії: на тих, кому завжди не вистачає покриття і хорошого сигналу і тих, кому цей сигнал здається занадто сильним. Відповідно, у першої групи виникає бажання підвищити, а у другій – зменшити потужність сигналу WiFi. Зі збільшенням більш-менш все зрозуміло – низький рівень сигналу, Інтернет ловить не скрізь. До речі, як це виправити, читайте “Як збільшити потужність WiFi”. А ось для чого потрібно щось там зменшувати? – запитаєте Ви. Виявляється, бувають і такі ситуації, коли в квартирі знаходиться дуже потужний маршрутизатор (наприклад, з 3 антенами), ловить у всіх кімнатах і навіть в трьох сусідніх квартирах. Відразу виникає наступне логічне запитання: а воно Вам потрібно? Не забуваємо також про всюдисущих прихильників теорії шкоди вайфая на організм людини. Тому і така функція як зменшення потужності сигналу має місце бути. Тут не потрібно довго морочитися, все досить просто. Дочитайте нашу статтю до кінця і самі в цьому переконаєтеся. Отже, єдиний момент, який нас повинен цікавити – це модель роутера. Саме від неї ми і будемо відштовхуватися (тому що різниця в настройках виробників все-таки є).

Регулюємо потужність Wi-Fi на роутерах TP-Link

Заходимо в настройки шляхом введення 192.168.1.1 або 192.168.0.1 в рядку браузера. Вводимо свої логін і пароль (за замовчуванням admin/admin, якщо міняли – то свої), переходимо у вкладку Wireless – Wireless Advanced (або може називатися Додаткові настройки – Бездротовий режим), вибираємо пункт Operation Mode. З трьох варіантів натискаємо на відповідний: зазвичай це Middle – середній або Low – мінімальний рівень. Save. Готово!

Зменшуємо радіус дії wifi на роутерах Asus

Знову-таки заходимо в налаштування тим самим шляхом, як описано вище (вводимо 192.168.1.1). Шукаємо вкладку Бездротова мережа, потім пункт Професійно. У самому низу сторінки бачимо пункт Управління потужністю сигналу TX Power. Вказуємо бажану величину або в%, або в mW (максимально 100% або 200mW). Кількома Застосувати.

Знижуємо потужність на маршрутизаторі D-Link

Аналогічно: введення адреси 192.168.0.1, авторизація, вхід на вкладку під назвою Wi-Fi (з лівого боку вікна) – рядок Додаткові настройки. Шукаємо TX потужність, тут вона вимірюється у відсотках, виставляємо 50% або 75%. Застосовуємо зміни.

Налаштування сигналу wifi на роутері Zyxel Keenetic

В панелі управління настройками, в яку заходимо за адресою 192.168.1.1, переходимо в меню Wi-Fi мережу. Знаходимо рядок Потужність сигналу і зі списку вибираємо значення в% (50% або 75%). Готово!

Регулюємо wifi сигнал на маршрутизаторі Tenda

В меню панелі управління Tenda шукаємо розділ Налаштування WiFi, натискаємо Потужність передачі, вибираємо оптимальну (зазвичай це середній рівень). Сохраняемся.Совет: не забувайте перезавантажувати роутер після установки нових функцій.В деяких моделях маршрутизаторів доступна опція автоматичного вимкнення Wi-Fi на ніч – але ми її не особливо радимо застосовувати для постійного використання (хіба як варіант симптоматичний), тому що бігати її включать/виключать досить клопітно, согласітесь.І ще один нюанс: не здумайте послаблювати потужність сигналу за допомогою викручування антен на маршрутизаторі (деякі діячі в Інтернеті дають такі «поради»), ваш апарат почне працювати в більш жорсткому режимі і просто перегріється ( наслідки, я думаю, зрозумілі). Бережіть себе, вчіться на чужих помилках, читайте тільки корисну інформацію! Сподіваємося, наші статті саме такі.

Ссылка на основную публикацию