Зміни в реєстрі без перезавантаження.

Зміни в реєстрі без перезавантаження

Редактор реєстру – утиліта, що дозволяє застосовувати зміни в реєстрі, який, в свою чергу, є низкоуровневой ієрархічної конфігурацією даних. Тут зберігається все: системні настройки, ядро, драйвери, програми та інше. Це означає, що дуже небагато в програмі можна змінити за допомогою графічного інтерфейсу. Для роботи з параметром, службою і програмою цілком потрібен спеціальний розділ і параметр / и реєстру, з якими теж потрібно “попрацювати”. Після чого найчастішим і фінальним кроком є ​​перезавантаження Windows. А чи можна побачити зміни в реєстрі без перезавантаження системи?

Відразу хочеться нагадати, що сама операційна система, через ядро, драйвери і попередні налаштування програми, що запускається завантажуються відповідно до умов, прописаними саме в реєстрі. Реєстр – це та невелика частина системних файлів і налаштувань, які відповідають за те, як Windows буде виглядати. І саме з цієї причини багато змін в реєстрі без перезавантаження, будучи вже прийнятими, поки просто не буде видно самої Windows. у мене багато, і зараз ми навчимося застосовувати зміни в реєстрі без перезавантаження системи, що спростить роботу з настройками Windows.

По суті, вимикаючи комп’ютер, ми змушуємо Windows розсипатися на дрібні шматочки: голова, руки, думки – все окремо. Воєдино вони зберуться тільки завдяки реєстру і його налаштувань, службам і системних файлів. Але для цього комп’ютер вимикати зовсім не обов’язково.

Як застосувати зміни в реєстрі без перезавантаження?

Замість перезавантаження вам досить звикнути до трьох основних підходів:

  • вихід і повторний вхід в потрібну обліковий запис
  • перезапуск провідника (процесу explorer.exe)
  • перезапуск конкретної програми

Вийдіть і зайдіть в свою ж обліковий запис

У момент, коли ви залишаєте обліковий запис, залишаючи сеанс, відбувається практично те ж саме, що і в момент вимикання. З тією лише різницею, що до підсумкового станом наводяться настройки саме до цього облікового запису. А чи не до Windows взагалі. Часто цього для застосування змін досить:

перезапуск провідника

процес explorer.exe є одним з ключових системних процесів. Це ні що інше як окуляри Windows. Захлопніть процес, і та нічого, крім системних файлів і утиліт не побачить. Одночасно із зупинкою процесу зупиняється цілий пакет інших процесів і виконуються фоном завдань, про які ви і не підозрюєте. Деякі з параметрів реєстру скидаються до дефолтних, і після перезапуску explorer.exe зміни в реєстрі відразу дають про себе знати (збережіть всі дані і закрийте програми). затискаємо Ctrl + Shift + Esc для виклику диспетчера завдань:

Зараз у вас пропаде все (і Робочий стіл і відкриті вікна програм). Не покидаючи Диспетчера, запустимо провідник знову і через меню файл вийдемо на запуск через виконати (Звідти вводимо ім’я процесу вручну):

explorer.exe

Готово, перевіряйте.

перезапуск програми

Самий, здавалося б, простий, але не завжди дієвий варіант. Але у випадку з конкретною програмою це може цілком прокатати. Так що, якщо через графічний інтерфейс програми зміни недоступні, і ви виявили можливість переналаштувати програму з реєстру, просто запустіть її. Відмінною особливістю таких змін є той факт, що в реєстрі ви працюєте саме в ключі, що відноситься тільки до цієї програми (розділ реєстру Software):

Останнє в абзаці. Для чистоти експерименту програму рекомендую перезавантажити також, як і у випадку з explorer.exe – через Диспетчер пристроїв.

Ну, якщо жоден із варіантів не допоміг, значить, зміни проводяться вже “ближче” до ядра windows або системних процесів. Будьте акуратніше і перезавантажувати комп’ютер.

Успіхів.

Ссылка на основную публикацию