Змінити мінімальну довжину пароля для локальних облікових записів в Windows 10

Ви можете змінити мінімальну довжину пароля для локальних облікових записів, тим самим заборонивши короткі паролі. Довжину пароля можна задати від 0 до 14 знаків, і якщо ви задасте певне число (наприклад 8) – користувач, який буде змінювати пароль і писати менше 8 знаків отримає помилку “Не вдалося оновити пароль. Введений пароль не забезпечує вимог домену до довжини пароля , його складності або історії поновлення “.

Змінити мінімальну довжину пароля для локальних облікових записів в Локальна політика безпеки

Локальна політика безпеки доступна тільки в Windows 10 Pro, Enterprise і Education. Варіант другий описаний нижче підходить для всіх випусків Windows.

1.У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду secpol.msc і натисніть Enter.

2.У лівій колонці виберіть “Політики облікових записів” => Політика паролів => з правого боку відкрийте “Мінімальна довжина пароля”.

3. Біля “Довжина пароля не менше” задайте значення від 0 до 14 і натисніть “ОК”. На малюнку ми встановлюємо значення 9, якщо користувач спробує під час зміни пароля ввести менше 9 знаків – він отримає помилку.

Змінити мінімальну довжину пароля для локальних облікових записів в командному рядку

1.Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів – натиснути на меню «Пуск» правою клавішею миші і вибрати «Командний рядок (адміністратор) з меню.

2. Щоб подивитися мінімальну довжину пароля в даний момент – введіть команду net accounts і натисніть клавішу Enter.

3. Щоб задати мінімальну довжину пароля введіть команду net accounts / minpwlen:і натисніть клавішу Enter (замість 8 ви можете задати будь-яке значення від 0 до 14).

Ссылка на основную публикацию