Змінити насиченість фотографії

3 способи зміни колірної насиченості описані в відеоуроці, який можете завантажити [3_sposoba.rar] с. Розмір rar-архіву 15.61Mb. Формат файлу swf.

З відеоуроку ви дізнаєтеся про те, як вибірково змінювати насиченість фотографії за певним кольором, порівняйте 3 запропонованих способу. «2 способи доступні для Adobe Photoshop будь-якої версії (через зміну колірної тон / Насиченість і використовуючи канал Lab), спосіб зміни насиченості за допомогою вібрації доступний в Photoshop CS4 і CS5.

Коротко опишу все 3 способи.

  1. За допомогою Тон / НасиченістьДля зміни колірної насиченості натисніть на значок на нижній частині палітри шарів (виділено червоним):і виберіть пункт “Тон / Насиченість”:

    У вікні для збільшення насиченості кольорів посуньте повзунок вправо. Для того, щоб вибірково змінити колір потрібно вибрати потрібний зі списку квітів для зміни налаштувань насиченості:

    Внизу вікна Тон / Насиченість ми бачимо 2 градієнтні смужки, після вибору кольору на них виділяється зона, обмежена двома повзунками, змінюючи положення яких ми змінюємо охоплення кольорів, що підлягають зміні насиченості. результат:

  2. За допомогою коригувального шару Вібрація. Це більш м’яких спосіб зміни насиченості. У вікні, ми бачимо 2 шкали: Вібрація і насиченість. Зміщуючи повзунок шкали Вібрація вправо ми збільшуємо насиченість малонасичені квітів в більшій мірі ніж більш насичених.
  3. Через колірну модель Lab.

Спочатку переводимо зображення в режим Lab. зображення -> режим -> Lab. Далі йдемо в криві через команди Шар ->Створити коригуючий шар -> Криві. Тут бачимо 3 канали: канал Яскравість, канал a і канал b. Канал Яскравість залишаємо без змін, в каналах a і b проводимо ідентичні зміни кривої – нижній край кривої зрушуємо вправо, а верхній вліво:

Те ж саме повторюємо для каналу b. натискаємо кнопку

Останній крок – переведення зображення в режим RGB – Зображення -> режим -> RGB.

Ссылка на основную публикацию