Змінити шрифт в Windows 10 і встановити

Функціональність і зовнішньої вид оболонки будь-якій операційній системи залежать від цілого ряду різноманітних параметрів, на частину з яких може впливати звичайний користувач.

Наприклад, можна поміняти системний шрифт в Windows 10, що відразу дозволить вирішити цілий список проблем і дискомфортних відчуттів при експлуатації ОС.

В яких випадках може знадобитися внесення змін

Звичайному користувачеві важливо знати, як змінити шрифт на комп’ютері Windows 10, так як володіння такою інформацією дозволяє впливати на такі нюанси і вирішувати такі проблеми:

 • Відображення іконок на робочому столі комп’ютера, а також розміри букв, які використовуються в написанні їх назв – не завжди це виглядає красиво.
 • Інсталяція деякого ПО може привести до того, що проявляється збій в текстових редакторах системи і слова в них будуть відображатися некоректно, якщо не змінити розмір шрифту в Windows 10.
 • При загальному збої операційки також потрібно знати, як змінити шрифт на комп’ютері Windows 10. Це дозволить привести все зображуване на екрані ПК в нормальний стан.

Природно, що з огляду на велику кількість можливих причин подібних дій, змінити шрифт Віндовс 10 можна декількома способами – все залежить від поставленої користувачем мети.

Кілька варіантів вирішення подібного ускладнення

Встановити шрифти в Windows 10 для першого описаного випадку найлегше, оскільки подібна методика використовується у всіх операційних системах від розробників з Макрасофт. Робиться це так:

 1. Правою кнопкою мишки викликати додаткове меню, клікнувши на будь-якому вільному просторі робочого столу ОС.
 2. Знайти і вибрати пункт під назвою «Персоналізація».
 3. У новому віконці можна побачити кнопочку «Екран» – вона розташована в нижньому лівому кутку.
 4. Перед користувачем з’явиться три доступних варіанти зміни, що дозволяють виконувати масштабування в 100, 125 і 150 відсотків.

Якщо стандартні пропозиції користувача не влаштовують, то можна виконати чуйнішу настройку, натиснувши на розташований трохи нижче пункт «Призначені для користувача настройки».

До речі, в десятки можна проводити зміна не всієї оболонки в цілому, а тільки її окремих елементів. Для цього в тому ж вікні є меню, яке носить назву «Зміна тільки тексту», в якому можна підібрати прийнятний варіант з наданого списку можливостей.

Щоб змінити шрифт в Windows 10, при несподіваному збої відображення в текстових ПО через установки будь-яких програм, буде потрібно використовувати дещо іншу методику дій:

 1. Натиснути на кнопочку «Пуск» і здійснити перехід в Setting (або параметри, якщо експлуатується російськомовна версія десятки).
 2. Знайти вкладку «Екран». У ній є спеціальний бігунок, що дозволяє збільшити шрифт в Windows 10 або, відповідно, зменшити його.
 3. Рекомендується переставити його в крайньо-ліве положення.

Що потрібно від користувача, якщо зображення на екрані комп’ютера виглядає некоректно і важливо відновити стандартні налаштування? Тут також немає нічого особливо складного:

 1. Запуск панелі керування через кнопку «Пуск».
 2. Вибір і перехід в розділ, під назвою «Оформлення та персоналізація».
 3. У новому списку вибрати «font type», потім – «параметри».
 4. Після цього відкривається чергове віконце, де можна споглядати кнопку «Відновити». Її потрібно натиснути і виконати процедуру перезапуску операційної системи.

Останній спосіб застосовується в тих ситуаціях, коли людина випадково знищив ці найважливіші елементи з експлуатованої ОС. Вирішити поставленого завдання можна наступними методами:

 1. Вставити завантажувальний диск / флешку, виявити на ній папку “Windows \ Fonts». Перенести її у відповідне місце на вінчестері.
 2. Виконати пошук необхідних файлів на просторах глобальної павутини і перенести їх в папку з операційною системою.

Також можна зробити банальну копію цієї найважливішої татка з компа, де є робоча версія продукту від компанії Microsoft.

Ссылка на основную публикацию