Змінити Візуальні Закладки для Mozilla Firefox

Браузер Mozilla Firefox завжди славився можливістю тонкої настройки свого інтерфейсу. Змінити можна практично все, включаючи візуальні закладки. Існує кілька способів, як змінити візуальні закладки для Mozilla Firefox: використовувати те, що є в браузері, або встановити додаткове розширення.

Як уже зазначалося, репозиторій «мозила» містить розширення, здатні в Фаерфокс налаштувати візуальні закладки. Скачайте і встановіть їх, щоб розширити можливості кастомізації інтерфейсу. Якщо ви не хочете нічого встановлювати, скористайтеся засобами, наданими браузером

Налаштування стандартної панелі

На сторінці нової вкладки розташовується розділ «ТОП сайтів». Він формується на основі вашої історії відвідувань. Наведіть курсор на картку і натисніть на що з’явилося три крапки, у випадаючому меню з’явиться кнопка «змінити». У ній ви можете змінити заголовок або URL сторінки. Інші частини меню дозволяють прикріпити, видалити, приховати посилання і провести ряд інших дій.

Якщо встановити стану «прикріпити», Сторінка нікуди не дінеться з табло, навіть при очищенні історії. Там же можна відкрити тайл в новій вкладці або в приватному вікні. Нижче розташовується дві кнопки, що відповідають за видалення елемента лише на сторінці або взагалі з історії відвідувань.

У правому верхньому кутку сторінки нової вкладки знаходиться «шестерня». При натисканні на неї відкриється меню. У ній ви налаштовуєте, що буде відображатися на цій сторінці. Можна включити відображення рядка пошуку, топа ресурсів, обраного і новинної стрічки.

Налаштування сторонніх аддонов

Щоб встановити додаток (аддон), що відповідає за зовнішній вигляд, зайдіть в каталог через меню або відвідайте https://addons.mozilla.org/. Введіть в пошуку: «Візуальні закладки»І виберіть те, що вам до душі. Найбільш настроюється аддон – Speed ​​Dial FVD. Він дозволяє створювати групи, встановлювати фонове зображення і стиль карток:

  1. Скачайте і встановити «Спід Диал».
  2. На сторінці створення вкладки додайте групи.
  3. Додайте в них посилання на ресурси.
  4. В налаштуваннях розширення і в параметрі «Зовнішній вигляд»Змініть оформлення тайлів.
  5. В налаштуваннях фону виберіть зображення або колір заповнення.
  6. Далі, вкажіть кольори і ефекти шрифтів.

Аналогічним чином можуть налаштовуватися і інші плагіни

Наприклад, «Яндекс.Бар» дасть вам можливість налаштувати фон, кількість елементів, параметри сітки, що буде відображатися на тайлі: логотип і назву, заголовок та скріншот або тільки знімок ресурсу. Яндекс має рядок інформації та стрічку персональних новин.

Кожне з подібних доповнень володіє різним функціоналом і зовнішнім виглядом, тому не бійтеся самостійно вивчати можливості того чи іншого аддона.

Після всіх маніпуляцій зі зміною візуальних закладок для Mozilla Firefox ви отримаєте свій улюблений браузер в свіжому, оновленому вигляді і з додатковим функціоналом. Ви самі побачите, як зросте швидкість роботи і комфорт інтернет-серфінгу.

Ссылка на основную публикацию