Значення візуального контенту в сучасному web-дизайні

У міру розвитку інтернет-технологій і їх невід’ємною складовою web-дизайну змінюється сприйняття користувачами оформлення сторінок та подання контенту. Нові напрямки і передові технології сайтобудування задають свіжі тренди в цій сфері. Сьогодні в моді лаконічне оформлення і елегантна простота візуальних рішень. Саме картинка формує думку користувачів про ресурс в перші секунди відвідування. З її допомогою швидко і ефективно передається зоровий посил.

Створення привабливою, оригінальною і художньо цінної візуальній складовій – основне завдання професійного web-дизайнера. Всім тонкощам майстерності можна навчитися, записавшись на відповідний освітній курс від IT-школи HackerU. Більш детальна інформація про програму навчання на нашому офіційному сайті https://hackeru.pro/vse_kursy/spetsialist_po_web_razrabotke. Візуально-художнє оформлення сторінки призначається для донесення до свідомості відвідувачів концептуальної ідеї інтернет-ресурсу.

Тонкощі створення привабливого візуального вмісту

Візуальний контент особливо важливий для комерційних ресурсів, оскільки з перших же секунд дає характеристику компетентності компанії. Наприклад, на сайті, присвяченому розробці архітектурних проектів, оформлення сторінки з перших же митей дає зрозуміти відвідувачу, наскільки хорошим художнім смаком володіють творці ресурсу і формує відповідне подання про студію.

Зображення, інтерактивні елементи, шрифти, відступи, колірна гамма – все це, будучи об’єднано в єдину гармонійну систему, називається візуальним представленням web-сторінки. Деякі сучасні сайти виглядають нуднувато. У 2017 році для освіження дизайну таких ресурсів і підвищення їх візуальної привабливості з’явилося досить сміливе художнє рішення – перекриває текстовий контент.

Педагоги IT-школи HackerU вчать студентів, які вирішили випробувати власні сили на цьому цікавому і творчому терені, створювати дизайн сайтів з використанням оригінальної методики перекриває тексту. Літери, набрані великим напівпрозорим шрифтом, перетинаються з зображеннями і графічними блоками, абсолютно не заважаючи їх перегляду, а лише акцентуючи увагу відвідувача. Нашарування в загальному просторі інтернет-сторінки виглядає цікаво і ефектно. Фахівці, здатні використовувати настільки креативні засоби візуалізації, високо цінуються в корпоративному секторі.

Актуальні принципи створення візуального контенту

Концептуальні засади формування візуального представлення web-сторінки розробляються з урахуванням віку, гендерної приналежності і психології потенційно цільової аудиторії. Відомо, що один і той же спосіб візуалізації викликає у різних людей різні враження. Наприклад, білі квіти в однієї людини спровокують емоційний підйом, а в іншого – почуття смутку. Тому при створенні зорового контенту для комерційного ресурсу вкрай важливо правильно оцінити реакції цільових користувачів.

Всім цим тонкощам і премудростям навчають слухачів в IT-школі HackerU. Рекомендується для ресурсів комерційної орієнтації створювати зображення, які в привабливій формі розкажуть відвідувачеві про тип і характер бізнесу. Високу ефективність в цьому контексті демонструє інфографіка. Не менш цінними елементами візуального оформлення інтернет-сторінки представляються різні стрілки, лінії, орнаменти, підсвічування цифр і покажчики напрямку, що полегшують користувачам навігацію.

Ссылка на основную публикацию