Знайти пісню по ритму. Пошук музики за ритмом. Міф чи реальність?

Вітаю всіх читачів і відвідувачів блогу! У цій статті піде мова про музику інтернету! А саме про те, чи можна знайти пісню по ритму? Чи можливо зробити пошук музики за ритмом в інтернеті?

Моя відповідь – так! Існує спеціальний онлайн-сервіс, який знайде музику з клавіатури! Так, це буквальне значення. Ось він – ritmoteca.ru.

Нещодавно я вже писав статтю на тему пошуку музики в інтернеті. До речі подивитися ви її зможете тут. Але ось недавно знайшов ще один чудовий спосіб і вирішив запив на нього статтю, яку ви зараз читаєте не відкладаючи її в довгий ящик. Давайте відразу до справи.

Як здійснюється пошук по даного сервісу? А здійснюється він, за допомогою натискань клавіш на клавіатурі. Якщо ви знаєте ритм, то ви з легкістю знайдете назву пісні або музики. Принцип до остраху простий.

Технічний мінус рітмотекі в тому, що вона шукає тільки хіти. А все тому що існує величезна кількість композицій, які схожі між собою. Тому рітмотека обмежена в своїх можливостях. Проте спробувати щось знайти можна. І для ефективного знаходження нам радять скористатися наступними правилами:

  • Наспівувати мелодію під час пошуку. Так ви найточніше відтворите ритм на клавіатурі;
  • Набивати тільки головний ритм. Тобто щось одне, або те що буде виконувати вокаліст або інструмент. Так чи інакше, головний ритм буде яскраво виражений. Саме його і використовуємо.

Чітке почуття ритму мати немає необхідності, що є плюсом.

Коли ви потрапите на сайт, для звуження кола пошуку, потрібно вибрати знаходження по класичній музиці, або ж по некласичної.

Після ви можете набити музончік на клавіатурі і отримати результат. Якщо ви зайшли на сайт за допомогою смартфона або планшета, то можете скористатися блакитним прямокутником. А ось, що буде після закінчення пошуку:

Як бачимо сервіс знайшов відразу кілька композицій, які схожі один з одним. Все просто! А ось відеоінструкція, по користуванню! Клікніть по картинці, що нижче.

На цьому все.

Ссылка на основную публикацию