Знаходимо свої фотографії Пошуком


Знаходимо свої фотографії Пошуком

У Пошуку (Google Search), виявляється, є класна функція: якщо задати пошуковий запит [my photos], То Пошук видасть недавно опубліковані через Google Photos зображення. Зрозуміло, потрібно авторизуватися в Google і бути користувачем Google (а що, є такі, хто ще не приєднався до Google?).

Можна шукати і серед своїх фото: для цього потрібно після [my photos] ввести в пошукову форму потрібні ключові слова.

Функція працює на основі розпізнавання, так що запити типу [my photos portrait] або [my photos flowers] дадуть результати, навіть якщо в підпису / описі / імені файлу немає слів «portrait» або «flowers». «Щоб перекласти важку роботу на комп’ютери, ми почали використовувати комп’ютерне розпізнавання зображень і машинне самонавчання для розпізнавання більш загальних образів, таких як захід, їжа, квіти …», повідомляє Google.

Також після активирующего запиту [my photos] можна ввести назву фотоальбому – Google покаже фото з цього альбому. Також можна робити запити типу [my photos from Paris last year], [Daniel ‘s photos] (якщо Daniel знаходиться в ваших колах), [Daniel’ s photos from Germany 2011], [Matt Cutts photos cats], [Sergey Brin photos ocean].

Також можна використовувати мітки людей (people tagging) – наприклад, пошукати [photos of Sergey Brin]. Це буде працювати тільки для тих людей і сторінок, які ви закруглили.

Під цим віджетом на сторінці результатів пошуку завжди є посилання «Photos from you and your friends» ( ‘фотографії ваші і ваших друзів’), проте вона ведуть не на результати пошуку в Google Фото (Google Photos), а на головну сторінку цього розділу Google .

Щоб переключитися на звичайний пошук без використання даної функції, потрібно вимкнути персоналізацію, натиснувши на піктограму земної кулі поряд з кнопкою налаштувань. Після цього персоналізацію можна знову включити, натиснувши на піктограму з чоловічком.

Спонсором новини виступає фірмовий сервісний центр RDMservice »який вже довгий час надає послуги по ремонту пристроїв Samsung. Стратегія компанії орієнтована в першу чергу на клієнта. Інженери компанії є висококваліфікованими фахівцями.

Ссылка на основную публикацию