Зовнішній моніторинг доступності сайту: які сервіси є на ринку

Зовнішній моніторинг доступності сайту: які сервіси є на ринку

Доступність сайту – важливий показник його ефективності. Доступність сайту є одним з найважливіших показників, які впливають на його відвідуваність.

На жаль, не завжди даними, що подаються хостинг-компаніями, можна довіряти. Компанії, що надають хостинг, можуть спотворювати інформацію про роботу вашого ресурсу. Ми рекомендуємо самостійно проводити моніторинг доступності сайту через сторонні сервіси.

Є кілька сервісів моніторингу сайтів, які допоможуть контролювати їх доступність безкоштовно.

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ СЕРВІСИ МОНІТОРИНГУ ІНТЕРНЕТ-САЙТІВ

. Pingdom.com. Це один з популярних сервісів моніторингу доступності сайтів, безкоштовний. Візуально робота Пінгдом виглядає просто. Висить в треї ярлик програми сигналізує кольором про роботу вашого ресурсу (зеленим – при роботі, червоним – в разі його нероботи). Через ярлик можна подивитися розгорнуті звіти про роботу вашого ресурсу безпосередньо на сервісі pingdom.com. Можна вказати не більше однієї адреси для SMS-повідомлень про помилки (обмеження – 20 повідомлень).

. Яндекс.Метрика. Даний сервіс також має можливості перевірки доступності сайтів. Контроль над відвідуваністю вашого ресурсу ведеться безперервно. Виявивши різкі скачки в відвідуваності, Яндекс.Метрика перевіряє головну сторінку на предмет роботи. Можна налаштувати відправку SMS або поштових повідомлень.

. Host-Tracker.com. Даний сервіс моніторингу доступності сайтів серед інших способів використовує перевірку скриптів CGI, наявність конкретних слів на сторінці, дані про його роботу з різних точок світу, додаткові HTTP-способи. Можливий постійний контроль 2 адрес з перевіркою доступності щопівгодини. Повідомлення через SMS-повідомлення або через електронну пошту.

. Uptimerobot.com сервіс перевіряє доступність сайтів з інтервалом в 5 хвилин. Даний сервіс надає істотну реальну допомогу при просуванні за допомогою пошукових систем. З одного зареєстрованого аккаунта можна контролювати до 50 сайтів. Якщо ваш сайт не працює, то програма висилає повідомлення про це через SMS-повідомлення, E-mail або RSS.

. Siteuptime.com. Тут можна перевірити безкоштовно тільки один ресурс. Моніторинг доступності сайту проводиться з декількох точок, заміряли час відгуку ресурсу. Через електронну пошту в кінці місяця приходить звіт. Сервіс стежить з інтервалом раз в півгодини і годину, підтримуючи такі протоколи: HTTP, POP3, FTP, SMTP, Content, SSL, TCP, HTTP Password Protection, DNS, Ping.

. AreMySitesUp.com. Підтримує перевірку 5 ресурсів до 25 разів на день, повідомляючи про неполадки без обмежень в SMS-повідомленнях або через електронну пошту.

. Montastic.com. Проста і ефективна перевірка до ста адрес з двох точок. Перегляд проводиться кожні 5 хв. Є можливість повідомляти про неполадки через RSS.

Підводячи підсумок, зауважимо, що саме постійна робота ресурсу впливає на ефективність його роботи. Тому дуже важливо бути вчасно поінформованим в разі збоїв або бездіяльності інтернет-ресурсу.

Ссылка на основную публикацию