Зволожувач повітря для новонародженого

З’явився на світ дитина має всі захисні механізми, проте він все ще залишається вразливим і чутливим до не завжди сприятливим для нього умов навколишнього середовища. Створення оптимального середовища, що завдає найменшу кількість дискомфорту, – одне із завдань новоспечених батьків.

В умовах недостатньої зволоженості повітря ніжна шкіра і слизові оболонки дитини пересихають, викликаючи закладеність носа. Для малюка, дихаючого тільки через ніс, це вже трагедія, так як під час годування його дихання утруднюється. Зволожувач повітря для новонародженого стає незамінним приладом, при використанні якого проблема подібного роду просто не виникне.

У разі зниженої вологості повітря можливий розвиток дисбактеріозу, алергії, проблем з нирками і інших захворювань, тому прилади, призначені для зволоження повітря, стають необхідністю для сімей, у яких є маленькі діти.

Види зволожувачів повітря, їх виробники

Торгові марки Boneco і Air-O-Swiss випустили безліч моделей, що відрізняються як високою ефективністю і сучасними технологіями, так і привабливим дизайном. У моделі Boneco-2031 застосовується принцип зволоження гарячою парою. При його використанні можлива також ароматизація повітря і проведення гарячих інгаляцій. Чисто символічна ціна в 60 доларів (стільки ж коштує ультразвукової зволожувач повітря) сприяє набуттю приладу людям з різним достатком.

Air-O-Swiss E-2241 виробляє «холодний пар». Ця модель визнана традиційної, оскільки вона міцно увійшла в побут завдяки легкості і простоті в експлуатації. Мийка повітря від Boneco здатна не тільки зволожувати повітря. Одним із її завдань є насичення використовуваної води іонами срібла іонізуючим срібним стрижнем. Іони срібла визнані найефективнішим засобом знезараження води, оскільки вони здатні знищити 650 видів найпоширеніших бактерій. Вартість такого приладу – близько 250 доларів. Стільки ж коштує очисник повітря для кухні. 

Не менш впевнено влаштувалася на споживчому ринку воздухоочистителей і німецька компанія Venta-Luftwaescher GmbH. Ультразвукові моделі та мийки повітря – найбільш розкуповувана продукція цієї фірми. Найпопулярнішими моделями на сьогодні визнані Venta VS-370 і Venta LW-14. Звичайно, вартість їх малої не назвеш – близько 170 доларів, однак ефективно зволожити приміщення, що займає 68 кв. м, вони здатні як і іонізатор повітря для автомобіля.

Ще одна популярна німецька фірма – Bork. Довіра споживачів вона заслужила завдяки випуску ультразвукових моделей зволожувачів повітря, основними рисами яких є функція «теплий пар» при простому зверненні і стильному дизайні як у іонізатора повітря для будинку.

Однак, як і інші ультразвукові прилади, зволожувачі Bork навіть з вбудованими фільтрами в результаті своєї роботи залишають на меблів частки солі. Щоб уникнути цього в нього рекомендується заливати дистильовану або кип’ячену воду. При порівняно невисокій ціні 130 у. е. вони не мають великого гарантійного терміну – він становить всього 1 рік. Тут краще купити паровий зволожувач повітря.

Зволожувач повітря для маленьких дітей – відео

Зволожувач повітря для новонародженого – відгуки

Споживач купив зволожувач від торгової марки Polaris залишив відгук.

«Зручність моделі з озонатором для мене представляє наявність дистанційного управління і таймера. Важлива і функція автоматичного вимкнення, що забезпечує безпеку експлуатації приладу. Очищення повітря від запахів – ще один плюс в його користь, оскільки в будинку проживають люди, що палять. А для дитини можливість дихати чистим повітрям – це життєва необхідність ».

Ссылка на основную публикацию