Зволожувачі повітря Поларіс (Polaris): PUH 1805, 1945, 1604

Сучасне життя в умовах погіршення екологічної обстановки змушує нас замислюватися про здоров’я і мікрокліматі приміщення. Оскільки більша частина нашого часу проводиться в закритому приміщенні, актуальним стає питання зволоження повітря. Так, перебуваючи всередині приміщення, ми опиняємося під впливом штучно створеного середовища.

Мікроклімат приміщення перестає відповідати нормі в момент падіння рівня вологості при нагріванні повітря в приміщенні. Особливо в зволоженні повітря потребує взимку, коли він в приміщенні нагрівається і осушується.

З метою підтримки вологості на оптимальному рівні і був винайдений зволожувач повітря Поларіс. Простота і легкість використання роблять прилад незамінним помічником в будинку. Все, що від вас вимагається, – це заливка води в резервуар. Іншу роботу він виконає сам як і зволожувач повітря для будинку.

Оскільки сухе повітря становить неабияку небезпеку для здоров’я, варто вирішити цю проблему раз і назавжди. Небезпека його полягає в тому, що він буде брати вологість з усього відповідного для цієї мети з метою урівноваження вологості. Все це неминуче призведе до проблем дихальної системи і призведе до розтріскування деревини і статичному електрічеству.А ось очищувач зволожувач повітря так не працює!

Зволожувач повітря Поларіс: моделі та ціни

Зволожувач і осушувач повітря Polaris PUH 1805 I оснащений п’ятилітрової ємністю для води і гигростатом. Тривала робота триває до 18 годин при споживаної потужності 120 Вт і витраті води 350 мл / год. Має функції іонізації і регулювання швидкості роботи. Комфортність електронного управління досягається за допомогою пульта дистанційного керування, таймера, дисплея. Орієнтовна ціна – 100 доларів. Стільки ж коштують очищувачі повітря для алергіків.

Відео огляд

Зволожувач повітря Polaris PUH 1805 являє собою прилад чорного кольору, який працює від мережі і керований пультом. Гарний для невеликих офісів і житлових кімнат. Іонізація повітря і регулювання швидкості – його додаткові переваги. Орієнтовна вартість – 80 у. е. Стільки ж коштує очищувач повітря Bork.

Зволожувач повітря Polaris PUH тисячі дев’ятсот сорок п’ять I привабливий стильним дизайном і вигідний економним електроспоживання балансується. Вбудований іонізатор і керамічний фільтр сприяють довгої ефективній роботі приладу. Зручність управління забезпечується багатофункціональним дисплеєм, ПДУ, комбінованої регулюванням подачі пари і електронним гигрометром. Ціна його становить 75 у. е. Стільки ж коштує очищувач повітря для автомобіля. 

Зволожувач повітря Polaris PUH 2005 Di при всіх перерахованих вище достоїнствах оснащений фільтром очищення для пом’якшення води. Всі необхідні для комфортного користування функції присутні. Вартість його коливається від 80 до 120 доларів. Стільки ж коштує очищувач повітря від тютюнового диму.

Зволожувач повітря Polaris PUH 1604 найдоступніший за вартістю – його ціна складає всього 60 у. е. Стільки ж коштує зволожувач повітря Bork. Незважаючи на це, він оснащений усіма необхідними функціями і має керамічний фільтр для очищення води, а також механічний тип управління.

Зволожувач повітря Polaris – відгуки

Цей побутовий прилад міцно увійшов в ужиток людини завдяки своїй корисності. Один з покупців залишив відгук про ультразвуковому зволожувачі повітря Поларіс:

«З придбанням ультразвукової моделі зволожувача проблема пересушеного повітря в нашій родині зникла. А разом з нею пішов і кашель, що мучило мене роками через сухого повітря в квартирі. Особливо сподобалася мені функція автоматичного вимкнення при відсутності води в резервуарі. З нею можна бути абсолютно впевненим у безпеці свого житла під час роботи приладу. Для моєї родини це важливо, тому що часто прилад залишається увімкненим без нагляду ».

Ссылка на основную публикацию